Chce to vytvořit atmosféru! Zaměřte se na venkovní osvětlení, které se postará o dokonalé zátiší.

Světelný řetěz
5cebea8071ca7obrazek.png

Pokud máte zastřešenou terasu nebo dokonce dva stromy v blízkosti, skvěle vám poslouží světelný řetěz. Je-li určen na venkovní použití, pak odolá i drobným nečasům a garantujeme vám, že po zapnutí se budete cítit jako z romantického filmu. Jen si to představte, večer uvaříte oblíbené jídlo, pozvete přátele nebo rodinu a půjdete se posadit ven, kde září venkovní osvětlení. Hezká představa, že ano? Chystáte párty? Není nic jednoduššího, než pořídit barevné žárovky a přeměnit řetěz v párty dekoraci.
 
Lucerny
5cebea9546ce6obrazek.png

Nemáte řetěz kam zavěsit? Nevadí, existují i jiné varianty, jak si zútulnit pobyt venku. Lucerny. Velké lucerny i drobné lucerničky můžete umístit kamkoliv budete chtít - na stůl, podél cestičky, vedle sedačky… Dají se použít na klasickou svíčku, ale pokud se bojíte, že by zapršelo nebo svíčku shodil vítr, bez problému do nich použijte led svíčky. Některé dokonce jemně problikávají, takže budou budit dojem, jako když v lucerně plápolá skutečný plamínek.

Venkovní led osvětlení
5cebeaadc4729obrazek.png

Světelný řetěz ani lucerny nejsou to pravé ořechové? V tom případě zkuste sáhnout po led drátcích, které mají mnoho využití. Některé jsou dokonce určeny i k ozdobení pumpy u studni. Takové led drátky pak vytváří dojem osvětleného proudu vody. Jiné můžete například smotat do průhledné nádoby a dát například na schody nebo na parapet. Časovač na nich zajistí, že se zapnou ve stejný čas každý den a vám se tak naskytne pohled na osvětlenou terasu nebo balkon. Taková atmosféra bude pak tím pravým pro vaše večerní sedánky.
 
Více inspirace, jak vytvořit krásnou atmosféru, najdete na blogu Bella Rose.
5cebeadc50d7cobrazek.png


Reklama