Naše čtenářka Andrea se zapojila do výzvy, kde jsme hledali maminky, které otestují nové edukativní sety Play-Doh „Shape and Learn“. Přála si pro svou pětiletou dceru Vendulku „Shape and Learn“ Play-Doh Čísla & Počítání. Vybrali jsme jí pro testování a poprosili jsme jí, aby nám napsala svou recenzi.  Děkujeme jí za milé povídání a také za krásné fotky. Pokud máte doma předškoláčka, se kterým si hrajete a zároveň ho již připravujete na školu a zkoušíte počítání, rozhodně vyzkoušejte Play-Doh Čísla & Počítání.

Vendulka

VendulkaMaminka Andrea ze Smrkového Týnce: Moc děkuji za možnost testování. Naše malá Vendulka se moc těšila. Když nám Play-Doh Čísla & Počítání dorazilo, museli jsme jít hned vše vybalit a testovat. První dny u toho vydržela sedět celé odpoledne. Měla jsem z toho velmi dobrý pocit – pětiletá dcera si hravou formou zkoušela počítání, číslice, díky nápaditým tvořítkům i počty, které měla na připravených Play-Doh kartičkách. Celý set Play-Doh Čísla & Počítání hodnotím jako velmi povedený. Nejen, že mou dceru bavil, ale také ji učil první matematice. Propojení zábavy a učení – to je velký přínos. Podíváme se ještě po ostatních Play-Doh „Shape and Learn“, protože si myslím, že bude nadšená i ze setu „textury a nástroje“. Má ráda ruční práce, tvoření s modelínou je u nás velmi oblíbené.

playdoh

 

Novinka od Play-Doh, edukativní hrací sety z řady „Shape and Learn“ jsou správným pomocníkem pro přípravu vašeho dítěte do školy. Play-doh pomáhá rozvíjet kreativní myšlení hravou formou a podporuje rozvoj motoriky. Díky kvalitám, získalo Play-Doh doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku a rozvoj jemné motoriky v mateřských školkách. Práce s modelínou Play-Doh je pro malé dětské ručičky snadná, lehce se zpracovává a má krásné výrazné barvy. Svým složením je Play-doh bezpečné (vyrobeno převážně z pšenice, vody a soli), na vzduchu do druhého dne ztvrdne. Lehce zaschlou nebo popraskanou modelínu oživíte přidáním kapky vody a důkladným propracováním. Uchovávejte v pečlivě uzavřeném kelímku, aby vám Play-doh hmota co nejdéle vydržela. Play-Doh je vhodné pro děti již od 2 let.

Zde si můžete koupit modelíny Play Doh.

playdoh

Naše články:

Reklama