Vdávala se na zřícenině hradu Buben nedaleko Plzně. Super utajená svatba proběhla jen v kruhu nejbližších přátel. Dlouholetý přítel Patrik Auš požádal Vendulu o ruku v červenci, když spolu trávili dovolenou v Itálii.

„To, že jsem nikomu neřekla, že se vdávám, je jedna z největších věcí, kterou jsem v životě dokázala,“ svěřila se nevěsta časopisu Story.

Vendula nepozvala dokonce ani maminku! „Strašně to od ní slíznu. Je to už druhá svatba, o které jsem jí neřekla,“přiznala na obřadu. I v médiích mlžila do poslední chvíle. Před necelými 14 dny v rozhovoru pro časopis Glanc řekla, že se chce vdávat na Maledivách. Z romantického souostroví ale byl nakonec Buben. Obřad na Maledivách by ji ale na buben určitě nepřivedl, po předchozím slavném manželovi zdědila skoro miliardu korun.

A jaký je Patrik tatínkem? „Kuba si s Patrikem moc rozumí. Blbnou spolu, hrají fotbal, jezdí spolu na kole,“ prozrazuje Vendula. Ta má sice z jejich vzájemné symbiózy radost, ale cítí se kvůli tomu i zvláštně. „Pro mě je to strašně těžké. Jako matka se cítím věčně povinována být za to vděčná, protože Kuba není Patrikův syn,“přiznává. Nedávno proběhla médii informace, že Patrik Auš trpí depresemi. „Každý z nás občas navštíví nějakého psychiatra, psychoterapeuta. Patrik je člověk, který je workholik, nesmírně pracuje, je toho na něj moc,“ vysvětlila Svobodová.

A jak se tyhle hrdličky seznámily? „Seznámili jsme se tak, že Vendula přišla ke mně do obchodu, chtěla půjčit nábytek, protože čekala na dědictví, takže bylo zbytečné, aby si něco kupovala. Tam jsem ji uviděl poprvé. Můj první dojem byl, že je živelná, spontánní, a to mi bylo sympatické,“ prozradil šťastný Patrik.

Jelikož byl obřad tajný, fotografie ještě do médií nestačily uniknout. Určitě se tak brzy stane a my vás budeme informovat.

Reklama