Tak nám TV Nova zase přichystala další soutěž! Tentokrát sáhla po osvědčeném pořadu, který proběhl v mnoha zemích v zahraničí. Včera jste mohly sledovat první díl klání vybraných českých dívek o českého milionáře!

O čem je pořad „Vem si mě“ ?
Dvacet vybraných dívek se bude před kamerami ucházet o srdce sympatického, svobodného a movitého muže. Ten bude v průběhu osmi dílů, prostřednictvím různých společenských akcí či setkáních ve dvou, poznávat jednotlivé dámy, a v každém díle v tzv. Obřadu růží vybere ty, které ho nejvíce oslovily.

Dívky se budou v průběhu celého natáčení pohybovat ve stejném luxusu, v jakém by žily v případě sňatku s naším movitým sympaťákem. Některé tak zažijí cesty do zahraničí soukromým letadlem, exotickou dovolenou, luxusní večeře, ale i mnoho jiných, finančně nákladných zážitků.

Ty dívky, které si „milionář" vybere, se tak například podívají do soukromé vily na Sardinii, luxusních hotelů v Paříži, Barceloně či v Římě nebo do luxusního alpského hotelu. Ve finále pak zůstanou dvě dívky, z nichž jedna dostane od muže svých snů zásnubní prsten.
V devátém, závěrečném díle oba prozradí, zda se rozhodli vzít.

Co se nesmí
Dívky mají štábem organizovaný veškerý kontakt s okolím. Musely doma nechat mobilní telefony i počítače. Mají zamezený přístup k veškerým médiím. S rodinou se smí spojit jen v závažných případech. Jejich program je po celou dobu účasti v pořadu řízen štábem.

Pravidla nenařizují „milionáři" ani žádné z dívek, že musí dojít k svatbě.

Včerejší první díl…
Včera jsme se mohly seznámit nejen se zájemkyněmi o sympatického chlapíka, ale také přímo s „milionářem“ Michalem. Je prý rozvedený a má sedmiletého synka. Je sportovní typ, je mu 37, má rád rychlá auta a motorky…

Podle názoru redakce je celkem ucházející, pěkný a nepůsobí dojmem honosného naboba. Má hezký úsměv. Také vám tak připadá?

Jak se vám líbily vybrané ženy, které se o milionáře Michala zajímají? Co na ně říkáte? Budete tento pořad sledovat?

Zdroj: http://www.nova.cz/vemsime kde najdete také fotografie dívek a zajímavosti toho, co se aktuálně děje :)
Foto „Pana Božského“ Michala: http://www.nova.cz/vemsime

Reklama