Supermodelka a módní ikona Kate Moss snímá závoj ze své fascinující, smyslné a lehce hříšné aury, která si nás podmaňuje stejně jako kouzlo přibližujícího se večera.

Nová vůně je pozvánkou od Kate, abyste se stali součástí její Velvet Hour, vzácného momentu, kdy šero zahalí den a vzduch je nabit očekáváním. Intimita ztemnělého okamžiku pohltí vše a nastává posvátný moment intenzivní smyslnosti a podmanivosti. Sama říká: „Velvet Hour vykouzluje výjimečný okamžik, když noc přichází a zahalí vás do svého sametu. Miluji tu denní dobu, je velice sexy a smyslná, plná touhy a příslibů.“

 

První ozvěny života Velvet Hour mají mystický bohatý dřevitě květinový tón. Jiskřící živost modrého pepře a frézie vynikne pohlazením dráždivého kašmíru, který zahaluje a zároveň dráždí naše smysly. V srdci vůně promlouvá dokonale ženské pačuli kořeněné jemnými nótami muškátového oříšku, jež mu dodávají čisté elegantní linie. Vůně se ustaluje v bohatství teplých a smyslných tónů ambry, santálového a ebenového dřeva, které vás přivedou k poutavému a podmanivému zážitku.

 

Vůně je dokonalou ozvěnou beroucí si inspiraci v tajemné noci. Temně modrý flakon Velvet Hour dokonale zachycuje kouzlo Kate, ve které se snoubí nadčasová klasika zlatého věku a smyslnosti. Je jako dokonalý šperk schovaný v temnotě noci čekající na odhalení. Lákavý zaoblený tvar flakonu kontrastuje s ostrými brusy ve skle, a evokuje tak dojem elegantního diamantu.

 

Tento „noční diamant“ je uchováván v temně modré krabičce, která svým sametovým povrchem přímo vybízí k doteku. Mystický kouř se podmanivě táhne po obvodu krabičky a symbolizuje poutavý večerní rituál, během kterého se žena připravuje na tajemnou noc…

 

Velice sofistikovaný, elegantní, stylový a moderní, takový je flakon, jenž odráží nadčasové a výjimečné kouzlo Kate.

 

S Velvet Hour Kate ovládá rituál intenzivní podmanivosti a vyjadřuje smyslnou drzost a odvahu.

 
...Ovládni noc.

Hlava:

modrý pepř, frézie, kašmír

 

Srdce:

pačuli, muškátový oříšek

 

Báze:

santálové dřevo, ambra, ebenové dřevo

 

Velvet Hour, Edt 15 ml

430 Kč/ 540 Sk

Velvet Hour, Edt 30 ml

700 Kč/ 880 Sk

Velvet Hour, Edt 50 ml

890 Kč/ 1 150 Sk

 

 

Více informací najdete na stránkách www.coty.cz

Reklama