Není to snad ani pravda,ale moje mu miminku bude již 6let. Její příchod na svět vážně dle výpočtu mé lékařky byl dokonalý. Při poslední prohlídce mi lékařka řekla tak maminko 14.6. to bude, odcházela jsem domů a v duchu jsem si říkala no ty si chytrá.Doma jsem si pro jistotu večer sbalila věci do porodnice a nastal večer.Dala jsem mojí tehdy 12leté dceři instrukce.Pokud přijdeš ze školy domů a já tu nebudu
jdi k babičce.Mobilní manie ještě nebyla,takže jsem jí nemohla zavolat.
Kolem 2ranní hodiny jsem se začala vrtět a bylo mi tak všelijak.Napustila jsem si vanu a šla jsem se rochnit.Měli jsem tehdy pouze metrovou vanu a já 92kilo,takže jsem si připadala jako velryba ve vaně,ale bylo mi fajn. Asi po hodině jsem chtěla svůj bazének opustit,ale ejhle nešlo to. Nechtěla jsem vyděsit dceru,která spala a tak jsem si připouštěla teplou vodu až do ranního rozbřesku.Konečně jsem se dočkala,že se dcerka probudila a když mě viděla tak se smála,ale mě už do smíchu nebylo,pomohla mi vylézt z vody.

Odešla do školy a já hrdině dělala jako,že nic,ale jak odešla uvařila jsem si kafe,zavolala s pevné linky záchranku a stačila jsem si obvolalat známe a rodiče se slovy tak už pro mne jedou.Mysleli si,že si dělám srandu.
No co vám budu povídat,kafe už jsem nedopila a byli pro mne.Chtěli,mě odnést na lehátku,ale já nechtěla,takže jsem nasedla do sanitky a za zvuky sirény jsme vyrazili byli na mě všichni tak hodní až to bylo podezřelé.
V nemocnici semnou sepsali nutné formuláře a pak mě napojili na přístroj přišel pan doktor a povídá tak co maminko jak vám je? V duchu jsem si říkala ježíš on si snad dělá srandu né?Prohlídl mě a povídá mám k obědu svíčkovou myslíte,že na ní můžu odejít?A to už jsem mu nedovolila a tak hrrr na sál.
Než jsem se vzpamatovala tak slyším maminko máte holčičku 3,30/52 a máme všechno co má mít.Všechno se mne spadlo a když mi Lucinku dali vedle,tak jsem si řekla banebože takové prtě si pořídit po 12letech to je jako kdybyste rodili poprvé,ale musím vám říct je to to nejhezčí co mě v životě potkalo.
Dnes mi je 37let malé bude 6 a starší dceři je 18.Všem mamčám to doporučuji.

Mějte se hezky nashledanou
 
adelova
 
Já snad dneska z toho bulení nevyjdu....díky :o)))
Reklama