A je to tu, právě poprvé sněží a je jasné, že zima již přichází v celé své kráse. Zimní pneumatiky už nějakou dobu používáme, krémy na obličej a ruce jistě už také zaujaly svá místa v koupelně, tak teď ještě něco na rty. Větrné a mrazivé počasí, stejně jako rozličné kapénkové virózy našim rtům škodí. Ty nejen že jsou vysušené a popraskané, ale díky téměř automatickému olizování zmírňujícímu tento nepříjemný pocit dochází i k jejich výraznému podráždění. Společnost CYNDICATE, výhradní dovozce přírodní egyptské kosmetiky Eva Cosmetics, vybírá ze své nabídky a představuje Eva Medový balzám na rty (4 g) s obsahem pravého včelího medu, který se nejen postará o bolavé popraskané rty a koutky, ale navíc je i velmi účinný proti oparům, a to ve všech stádiích. Eva Medový balzám na rty je k dostání v lékárnách stejně jako na internetu např. na www.eva-shop.cz.

bal5Využívání medu a jeho zdravotní účinky
Včelí med používali Egypťané nejen do pokrmů a nápojů, ale také jako kosmetický přípravek. Kleopatra si prý ráda přikládala medovou pleťovou masku. Jedinečné vlastnosti medu bychom neměli podceňovat ani v dnešní moderní době, protože med působí jako antibakteriální a antiseptický činitel a je tak skutečně účinným pomocníkem.

Eva Medový balzám na rty (4 g) obsahuje pravý včelí med. Je účinný proti oparům ve všech stádiích. Během několika málo dnů pomůže zbavit se oparů, které jinak trápí i dva týdny. Hojí bolavé, popraskané rty a koutky. Doporučená cena je 39 Kč.

Základní informace o produktech Eva Cosmetics
K výrobě kosmetiky Eva se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů ze silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se Eva produkty odlišují zejména svojí prokazatelnou účinností a vysokým obsahem přírodních látek. Tváří kosmetiky Eva v České republice je moderátorka EVA DECASTELO.

Více informací najdete na stránkách www.eva-shop.cz.

bal7

 

 

Reklama