Nikdy nekončící seriál TV Prima Velmi křehké vztahy budou od 4. září v novém kabátě a s novými hrdiny, kteří doplní řady našich oblíbených postav, opět pokračovat. Můžeme se těšit na oblíbenou dávku emocí. Nové díly budou plné humoru, romantiky, napětí, a nebude chybět ani drama.
Autorky seriálu, Kateřina a Jitka Bártů, se totiž rozhodly opět zapojit detektivní linky, které se objevily už v první řadě Velmi křehkých vztahů, ale tentokrát se nebude pátrat po něčem jiném než po ztraceném dědici Rubešů.

 

V čem se liší Velmi křehké vztahy od Rodinných pout

Rodinná pouta byla hodně zaměřená na romantický příběh zamilované dvojice. Určitě si všechny ještě vzpomínáte na velkou lásku Adama a Evy, které v druhé řadě vystřídali Honza a Marie. Bohužel, druhá řada neskončila svatbou. Děj byl v Rodinných poutech pozvolnější a v příběhu byla velká nadsázka.
Kdežto ve Velmi křehkých vztazích už není takový silný důraz na romantiku, ale na to, aby osudy postav byly co nejblížeji realitě. Vyprávěny jsou mnohem svižnějším a epizodičtějším tempem. Navíc jsou tyto nové díly obohaceny o detektivku, takže diváci spolu s hlavními hrdiny mohou odhalovat odpovědi na otázky, které jsou dány na začátku seriálu.

 

O čem bude další řada Velmi křehkých vztahů
Loajální správce majetku Lang zmizí neznámo kam, a s ním i přístup k obrovskému dědictví Rubešových. Zda je zradil, nebo se je snaží chránit, je otázkou. Rubešovi se tak ocitají bez dědictví a hrozí jim s narůstajícími dluhy na panství, že přijdou o majetek i o firmu v Čechách. Na scénu přichází tajemník Oskar Prokeš (Filip Rajmont), který se tváří, že přichází s nejčistějšími úmysly. Jako vždy je Andrea Rubešová (Dana Morávková) v celém případu zamotaná a jako obvykle před rodinou něco zatajuje.

Na vyluštění záhady chce přijít JUDr. Petr Černý (Daniel Bambas), který je rodinným právníkem Rubešových a který jim už pomáhal najít dědice. Za hlavního podezřelého má syna zmizelého správce Kristiána Langa (Martin Preiss). Ten je majitelem kasina. On všem tvrdí, že je nevinný, a otce sám hledá.

Za pomoci policie Petr začne celý případ postupně rozplétat. Vyšetřovatelé Pavel Vaňka (Filip Blažek) a Václav Karásek (Jan Maléř) mimo jiné vyšetřují i vraždu Simony Rubešové (Alice Bendové). Viníka hledají mezi členy rodiny Rubešů.

Najdou Rubešovi svůj majetek, nebo přijdou o všechno? Komu ještě půjde o život? To vše uvidíte v nových dílech vašeho oblíbeného seriálu.

 

Dění kolem přípravy nových dílů

Všichni herci už jsou opět na place a natáčí už nové díly. Od nejstálejších hrdinů i po ty naprosté nováčky. Kromě již výše zmíněných se také můžete těšit na:

  • Oldřicha Víznera jako Doc. MUDr. Ludvíka Strnada, zástupce ředitelky nemocnice a náměstka
  • Petra Molocha jako MUDr. Evžena Hartla, internista
  • Ivu Kubelkovou jako Danielu Hartlovou, manželku doktora Hartla
  • Milana Enčeva jako JUDr. Švestku, nápadníka Haničky Zikové

Od září tedy budete moci opět sledovat váš oblíbený seriál každé úterý a čtvrtek. Režisér Vladimír Drda si na spolupráci s herci vůbec nestěžuje, protože jsou to ve většině případů kamarádi a známí a s novými tvářemi se velmi rychle seznámí. I herci si režiséra chválí, takže je více než jisté, že z této spolupráce opět vznikne příběh, u kterého se rozhodně nudit nebudete.

Dalším vyloučením jakéhokoliv neúspěchu je, že herci, se kterými se můžete setkávat už od první řady Rodinných pout, jsou stále nadšeni svými rolemi, protože autorky jim píší neustále nové a nové zápletky. Nemají tudíž ke svým postavám záporný vztah, a tak se do nich mohou lépe vcítit. A noví představitelé postav se ještě nestihli unavit.

 

Režisérovo slovo nakonec

Při slavnostním rozkrajování dortu na počest započetí nové natáčecí sezony pronesl pan Drda větu, na kterou jen všichni tiše přikyvovali:

„Vzpomínám si, že na začátku všeho při představování znělky jsme projevili takové velké přání, aby se seriál udržel co nejdéle, aby si získal diváky, což se nakonec stalo. My jsme tedy rádi, že dnes zahajujeme novou sezonu."

Slavnostní ticho rušilo jen ustavičné cvakání fotoaparátů ostatních kolegů novinářů.

 

Soutěž o alkoholický lektvárek Velmi křehkých vtahů

Máme k této příležitosti připravenou i soutěž, kterou jistě uvítají všechny milovnice tohoto seriálu. V ceně je totiž jedinečný lehce alkoholický nápoj s etiketou Velmi křehkých vztahů. A jak ho můžete vyhrát?

Váš úkol je jednoduchý. Stačí správně ZDE (klikněte!) odpovědět na soutěžní otázku:

 

Jaký herec či herečka se objevil/a v první řadě Rodinných pout a nyní vás bude těšit i v nové připravované řadě Velmi křehkých vztahů?

 

a)     Petr Motloch

b)     Milan Enčev

c)     Iva Kubelková

 

Jak vidíte, máte na výběr tři možnosti, abychom vám tipování trošku usnadnili. Odpovídat můžete až do pondělí do osmi do rána a vítěze vyhlásíme během dne.

Tak držíme palce!

 

Sledujete seriál Velmi křehké vztahy? Jaká je vaše nejoblíbenější postava a herec či herečka? Sledujete i jiné seriály a pořady z našich televizí? A jaké?

 

Reklama