Probiotické kaše od TOPNATUR jsou plné vitamínů, minerálních látek, velkého množství vlákniny a některé druhy obsahují také protein, který je důležitou stavební látkou našich svalů. Jsou vhodné pro všechny, a zvláště pro sportovce při jejich každodenním boji v posilovně nebo na čerstvém vzduchu. Rýžovou kaši s probiotiky stačí zalít horkou vodou a za 3 minuty můžete konzumovat. Kaši si libovolně můžete dochutit oříšky, medem nebo semínky, které zajišťují přísun energie pro váš lepší start do nového dne.
5b98df815813fobrazek.png

A jak jste byly s těmito kašemi spokojené vy?

Petra G.

Probio kaše od TOPNATUR jsou super, kupovala jsem si je už před výhrou a jsou moc chutné. Dávám si je k snídani spolu s ovocem.

Zdeňka V.

Všemožné instantní kaše zbožňuji, ale jakmile má dosud oblíbená nejmenovaná firma oznámila, že další kaše budou pouze s chia semínky či ořechy, byla jsem zklamaná a hledala alternativu, která by mi nabídla „obyčejné“ příchutě. A hle, tu je mám - TOPNATUR RÝŽOVÉ PROBIO KAŠE.
5b98dfa39d141obrazek.png

Krásný nepřeplácaný obal, zbytečně nezatíží žaludek a jsou neskutečně dobré.

Ochutnala jsem tyto příchutě:

  • Natural - snídaně bez hrudek, za pár minut připravená (nechávám ji odležet až 15 minut - i v letních vedrech ideální teplota a konzistence), chutí mi připomíná mou milovanou krupičnou kaši.
  • Čokoláda s banánem - už po otevření sáčku voňavá pecka pro nos, poté i pro chuťové pohárky.
  • Čokoláda s kokosem - kokos nevyhledávám, ale tato jemná kombinace mě dostala. Ještě jednu porci, prosím...

Mým favoritem je verze Natural (už mám v plánu objednat si mega balení po 25ti porcích - větší bohužel ještě není). Na těchto kaších shledávám jediné mínus a to v malém množství sáčků v krabici a občasná křupavost třtinového cukru.
5b98df88944f3obrazek.png

Helena H.

Kaše jsou výborné. Vnoučkovi Lukáškovi nejvíce chutná banán s čokoládou.

Jana D.

Měla jsem štěstí, byla jsem vybrána do testování Probio kaše od TOPNATUR, která má v prodeji 12 druhů kaší různých příchutí, aby si každý našel svoji oblíbenou. Kaše znám moc dobře, kupuji je delší dobu, jsou vhodné pro osoby s intolerancí laktózy, proto vyhovují mému jídelníčku. Připravuji si je každé ráno. Testovala jsem tři příchutě: natural, banán s čokoládou a kokos s belgickou čokoládou.

Nejvíce mě zaujala NATURAL, kterou si mohu dále upravit ke své chuti, přidáním ovoce, oříšky, semínka. Vždy podle toho, na co mám zrovna chuť.
Kaše jsou chutné, nejsou přeslazené, jak bývá obvyklé u ostatních výrobků. Přesto bych uvítala, kdyby byl na trhu druh kaše bez přidaného cukru, aby tuto dobrotu mohli jíst i lidé s diabetem na inzulinu.

Kaše je připravena během tří minut, stačí zalít vodou max. 80 °C a můžete ihned konzumovat. Dá se také použít mléko, používám mandlové, nebo rýžové.
Doporučuji nastartovat den kaší TOPNATUR každému, komu záleží na svém zdraví, kaše obsahují vitaminy a minerály - A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou.
5b98dfb027ef3obrazek.png

Nebojte se změnit svůj jídelníček, který je prospěšný pro vaše zdraví.

Více informací naleznete zde.

Přečtěte si také:

Reklama