5bc5be2807267obrazek.jpg

image.jpg

U zvířecích modelů je velmi tenká hranice mezi sexy vzhledem a laciností. Všeobecně platí, že oděvy s divokým potiskem by měly být střídmějších střihů. Což přesně vystihuje outfit latinskoamerické zpěvačky, ten je vzorovým příkladem. Má šmrnc, působí smyslně, ale zároveň je v něm Jennifer za elegantní dámu. Sázkou na jistotu je v tomto případě rolák s dlouhým rukávem a rafinovaně řešenými rukávy. Ty vyrovnají siluetu hrušky. Ladící pásek zvýrazní nositelce ženské linie. Midi sukně je již třešničkou na dortu.

  • Pokud jste menšího vzrůstu, stejně jako JLo, pomocníkem pro vás nebudou jen boty na vysokém podpatku, ale i vysoce vyčesaný drdol. Ten postavu na oko protáhne.    

5bc464c84c2f5image.jpg

Bojíte se nosit bílou barvu, protože opticky rozšiřuje. To je sice pravda, ale neznamená to, že se musíte elegantní barvy vzdát. Stačí si jen umět vybrat správný kousek a zkombinovat jej. Ideální volbou jsou kalhoty s vysokým pasem, rovnými či lehce rozšířenými nohavicemi. Pamatujte, že svršek by měl být do nich zastrčen, ale tak, aby v oblasti bříška netvořil sklady připomínající špíčky. Vsaďte proto na lehčí materiály, jako je například satén. Můžete zvolit jednobarevný oděv nebo po vzoru JLo sáhnout po košili se svislými pestrobarevnými pruhy. Nápadný svršek odpoutá pozornost od problémových partií. Postava je tak souměrná, výraznější proporce jako je zadeček a boky nejsou tak do očí bijící, přesto jsou stále sexy.

5bc46951bb98bimage.jpg

Umět si zvolit správný střih, to je základem správného odívání, zvláště tehdy, pokud máte nějakou neoblíbenou část na svém těle. Jestli vás trápí nápadná spodní část, ráda byste ji schovala, sáhněte po šatech, které jsou šité rovně či se lehce rozšiřují. Opět si můžete vzít příklad z originálně navrženého modelu Gucci, který Jennifer oblékla. Ten je nejen v moderním pojetí, ale opět se zde vsází na detaily, především v oblasti hrudníku. Díky tomu totiž pohledy směřují právě na tyto partie a zadeček si od pozornosti může odpočinout.

  • U šatů kratšího střihu je potřeba myslet na vhodnou obuv. Vyšší podpatky jsou v tomto případě na místě. Nemusíte však sáhnout po jehlovém provedení, stylové jsou i retro blokové podpatky. Ty jsou navíc mnohem pohodlnější.

5bc46b7b05e1bimage.jpgFoto: Profimedia.cz

I Jennifer Lopez si ráda odpočine od sexy šatů a vysokých podpatků. To pak přijdou na řadu džínsy s efektním a stylovým protržením na koleni, basic tričko, volný svetr a pohodlné obutí. Za zmínku zde stojí především nápaditý svetr v prodloužené délce, který celému outfitu vévodí. Nejen, že je praktický a dobře vypadá, ale navíc slouží jako maskování pro již několikrát zmíněné „problémové“ partie. Jestli tedy nejste se svou postavou smířená, pak si pořiďte právě takový kousek. 

Nenechte si ujít: