Jak se můžete přihlásit?

 

Přihlásit se můžete kliknutím na  TADY.  Až se vám ona stránka otevře, klikněte na „PŘIHLÁSIT“ napravo od názvu „Velký říjnový turnaj“. Objeví-li se vám nápis „ODHLÁSIT SE“, jste přihlášeni.

 

Kdy turnaj začne?

 

V úterý 4. 10. 2005 (dnes) ve 12h00 (plus pár minut) dojde k rozlosování do turnajového pavouka. Poté se zcela automaticky založí hry prvního kola a objeví se ve výpisu.

 

 

Jak dlouho bude trvat jedno kolo? Kolik času bude na odehrání?

 

Na odehrání prvního kola bude 48 hodin. První kolo začne v úterý 4. 10. 2005 ve 12h00 a skončí ve čtvrtek 6. 10. 2005 ve 12h00. Poté bude 24hodinová přestávka na odladění problémů a protestů.

 

 

 

Začátek termínu druhého kola je pátek 7. 10. 2005 a potrvá do úterý 11. 10. 2005

 

Protesty proti výsledkům jednotlivých zápasů  budou přijímány na mailové adrese radek.kriz@zena-in.cz od skončení prvního kola do začátku druhého

 

Termíny dalších kol budou upřesňovány v průběhu času i dle počtu účastníc

 

Jaká jsou pravidla hry?

 

Obvyklé piškvorky. 5 značek (koleček, nebo křížků)

 

 

Kdo začíná hru?

 

Ten, kdo dostal přidělena kolečka. O přidělení rozhoduje redakce, respektive programátor, který piškvorky naprogramoval. Protesty se nepřijímají. Ve finále se bude losovat.

 

 

Jak se vyřeší nedohrané hry?

 

Nedohranou hru prohrál ten, co je na tahu.

 

 

Budou možné protesty proti odehrávačům na poslední chvíli?

 

Protesty budou možné a v případě nekomunikace hráče a evidentní snahy o přelstění protivníka technickými úskoky budou protesty vyřízeny kladně. O tom, co je technický úskok, rozhoduje redakce. Redakce má právo změnit vítěze ukončeného zápasu. Redakce bude přihlížet při rozhodování především k diskusi vedené pod hrou.   

 

Do kdy je možné podávat protesty proti výsledku zápasu? A jak?

 

Protest je možné podat kdykoliv od zahájení kola do hodiny před začátkem dalšího kola. Protest se musí podat písemně na mailovou adresu radek.kriz@zena-in.cz.

 

 

Platí  pravidlo dvouhodinové ochranné lhůty na zahájení souboje. Pokud bez domluvy zahájíte zápas později než dvě hodiny před ukončením jednotlivého kola turnaje – je to důvod k protestu proti výsledku zápasu a po prozkoumání detailů bude i takový protest uznán.  

 

Jak se dozvím výsledek vyřešení mého protestu?

E-mailem

 

Kdo bude vítězem?

 

Ten, kdo neporuší pravidla a projde přes všechny soupeře až do finále. Kde na dva vítězné zápasy porazí svého soupeře. I o třetí místo bude sveden souboj…

 

Co je výhrou?

 

Vítězka získá 500 Kč, druhá v pořadí 300 Kč a třetí 200 Kč.

 

Všem přejeme příjemnou hru.

Reklama