dieta

A je to tady. Dlouho očekávaný test diet a receptů na hubnutí začíná právě teď! Ještě než prozradíme jména čtenářek, které nám s testováním pomohou, budeme vás chvíli napínat...

Cíl testu není jen vyzkoušet netradiční metody hubnutí, ale také pobavit vás i nás. Test budeme brát s nadhledem a humorem. To znamená, že nehrozí potupné focení ve spodním prádle ani stráž, která by dohlížela na přísné dodržování režimu.

Pokud nechcete sdělovat světu své rozměry a váhu, nechte si je pro sebe. Protože to, jak se žena líbí sama sobě, to, jak se cítí a jak ji vnímá okolí, nelze měřit žádným přístrojem, ale pouze subjektivním hodnocením, a proto ponecháme stejný způsob hodnocení i v našem testu.

Je tedy možné, že se na konci testu setkáme s hodnocením jako: „Ano, skutečně jsem zhubla.“ „Váha se nehnula, ale cítím se líp.“ „Centimetry v pase ubyly.“ A nebo také „Necítím žádnou změnu.“ Pro redaktory Ženy-in, kteří budou diety testovat na vlastních tělech, však budou pravidla přísnější. I na to focení dojde.

Jak dlouho bude test trvat? Test nebude u všech diet ukončen ve stejný den. Je to proto, že doporučená délka se u některých diet liší. Nejkratší dieta je tukožroutská, na kterou stačí týden, naopak nejdéle trvá dieta „štíhlá aura“, jež vyžaduje délku 45 dnů. Ostatní diety mohou být ukončeny stejně. Po uvážení jsme se rozhodli, že test diet (s výjimkou aury a tukožrouta) potrvá jeden měsíc.

Jaké diety testujeme?

Testované diety jsme vám představili v sérii článků:

V úvodním článku jste mohli vybírat z těchto devíti diet: vodová, koktejlová, vínová, barevná, bylinková, citronová, fastofoodová, tukožroutská a štíhlá aura. Nakonec byl seznam rozšířen o desátou dietu - pšeničnou, o které nám pověděla čtenářka ivka78.

Kdo bude hubnout s námi?

Protože zájem o testování diet byl velký, museli jsme ze zájemců nakonec losovat. Vybráni byli:

  • Pro koktejlovou dietu: elly, denisa23
  • Pro vodovou: ToraToraTora, Barushenka
  • Pro vínovou: kacenaaa, Mylady, za redakci Klára
  • Pro štíhlou auru: katka6, Sonne
  • Pro pšeničnou: ivka75
  • Pro bylinkovou: kirgyt, marcela-1, za redakci Maruška
  • Pro citronovou: Hanula, AlenaVl, za redakci Pavel
  • Barevná, fasfoodová a tukožroutská dieta se nezamlouvala žádné čtenářce. Za redakci se testování těchto diet ujali Jakub (barevná), Eva (fastfoodová) a Honza (tukožroutská).

Vylosovaným blahopřejeme, pokud s námi vydržíte testovat až dokonce, bude vaše úsilí odměněno, můžete se těšit na knížky a gely Garnier pro štíhlé bříško. Brzy se s vámi spojíme. Nejste-li oficiálně vybrána, nezoufejte. Dietu můžete držet také a na konci nám můžete prozradit, k jakým výsledkům jste se dopracovala.

Své štěstí můžete zkusit i v další soutěži. Posílejte své příběhy na téma diety, hubnutí a kila navíc. Ty nejlepší zveřejníme a jejich autory odměníme. Podrobnosti čtěte zde.

Co musíte udělat vy?

Jste-li vybrána do testu, znamená to, že budete držet vámi zvolenou dietu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Budete v kontaktu se Ženou-in, která vás občas osloví a zeptá se, jak se vám hubnutí daří. Můžete taktéž psát svoje příspěvky a postřehy dobrovolně bez vyzvání.

Možná vám vaše dieta přinese malé nepříjemnosti. Své o tom ví i Klárka, která chtěla být trochu v předstihu, a tak se pustila do vínové diety ještě před startem. Dnes se nám svěřila, že kvůli své dietě byla nařčena z alkoholismu. Dotyčnému posílá Žena-in stručný vzkaz: „Milý pane, Klárka není alkoholik, pouze plní svůj pracovní úkol a testuje dietu!“

Všem čtenářkám, které by se snad dostaly do podobné situace, můžeme zaslat písemné potvrzení. :)

Hubnutí zdar!

Jak myslíte, že dopadne náš test? Věříte, že nějaké hubnoucí metody zaberou?