Milé čtenářky,

pod přívaly nového únorového sněhu zmizí s dnešním dnem i růžové valentýnské mimikry našeho magazínu. Žena-in se znovu zahalí do zimního kabátu a bude vás dál vítat v modrém. Do práce se po dovolené vrátil šéfredaktor Radek Kříž, a redakci tak opět nastane přísný režim... už žádné valentýnské mejdánky!

Přestože Valentýn už je za námi, dobrá nálada nás snad ale neopustí, a ty z vás, pro které byl Valentýn jen otravným svátkem, se kterým nechcete mít nic společného, si mohou oddechnout a zapojit se do dění na magazínu Žena-in.

Jarní prázdniny našich ratolestí jsou v plném proudu, a pokud se s nimi nevydáte někam za sněhem a zdravým vzduchem, můžete zůstat po celý týden s námi!

pondělí na Ženě-in si přijďte zavzpomínat na svoji vlastní školní docházku… ale pozor, nezajímají nás tentokrát vysvědčení plná samých jedniček! Právě naopak, editorka Simona Škodáková chce vědět, jaké byla vaše Školní průšvihy. Kouřili jste o přestávce na záchodcích a načapala vás tam supící zástupkyně? Ukradli jste třídní knihu? Zdobí vaše vysvědčení zhoršená známka z chování? Hrozil vám dokonce vyhazov? Sem s vašimi zlobivými historkami – která z vás, milé ženy-in, byla to největší „kvítko“? J

Úterý bude ve znamení každodenního cestování. Týká se téměř nás všech, protože málokdo z nás může pracovat „z domu“. Jak se dopravujete do zaměstnání? Jezdíte autem? MHD? Nebo máte to štěstí a nepracujete daleko, takže je pro vás cesta do práce jen příjemnou ranní a odpolední procházkou? Trvala vám někdy cesta déle, než je obvyklé, jen proto, že vás potkalo něco neobvyklého? Napište o tom editorce Daně Svobodové.

Středečním dnem vás na Ženě-in provede Jakub D. Kočí. Jak jste si mohli přečíst ZDE, má velké trápení se svým psem… proto si pro vás přichystal téma Mazlíčci, při kterém se můžete vypovídat jak o radostech, tak o starostech, které se svými zvířecími kamarády zažíváte. Jakub doufá, že vaše povídání nebude tak smutné jako to jeho a že těch veselých příhod bude víc, než těch, které nám vhánějí slzy do očí.

Ze sentimentu vás ve čtvrtek spolehlivě vytrhne editorka Eva Soukupová. Nachystala si pro vás téma, u kterého se můžete příjemně bát: Strašidla v místě vašeho bydliště. Vážou se k místu, kde bydlíte, nějaké pověsti, v nichž vystupuje třeba bezhlavý rytíř nebo příšerně vyjící pes? Viděla jste už nějakou místní obludu? (ano, můžete Evě samozřejmě napsat i o svojí sousedce, která bloudí domem po nocích v županu s vybledlými růžičkami a natáčkami ve vlasech, ale… :))

pátek vás uvítá Míša Kudláčková s tématem, které zajímá asi každého z nás: Léčitelé. Ať už věříte v jejich zázračné schopnosti, nebo je považujte za šarlatány, kteří jen tahají z důvěřivých lidí peníze – napište Míše, co si o nich myslíte! Prožila jste velké trápení a léčitel vám pomohl? Nedáte na ně dopustit? Zkuste přesvědčit ty, kteří pochybují.

Celý týden si můžete na Ženě-in přečíst zajímavé články, rozhovory nebo reportáže, chystáme pro vás například rozhovor s herečkou a dabérkou Stanislavou Jachnickou anebo reportáž, při níž si Jakub D. Kočí na chvíli vyzkouší, jaké to je být vozíčkářem v Praze…

Na vaše vlastní příběhy, postřehy, připomínky, rady, tipy anebo nápady čeká non-stop náš redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Přeji vám hezký únorový týden ve společnosti Ženy-in!

Reklama