horo

Rok 2011 ovládne Uran, Saturn, Neptun, Pluto a Slunce – to už víme ze všeobecného horoskopu, který jsem vám psala TADY. Teď se podíváme, jak budou tyhle planety ovlivňovat jednotlivě každé znamení…

Logicky někoho méně, někoho více. Víte přece, že každé sluneční znamení je navíc ještě ovlivněno mnoha jinými planetami, jejich vzájemným postavením v nativním horoskopu a jejich umístěním ve dvanácti domech zodiaku.Je tedy obecný, ale v základu napasovaný na vaše sluneční znamení.

Jdeme na to:


KOZOROZI

Jupiter by mohl tvrdým a pragmatickým Kozorohům dopomoci k úspěchům v práci a podnikání. Saturn vám namnoze zajistí, že vaše houževnatost bude odměněna. Dobré vyhlídky také máte, pokud hledáte práci. Tam pomohou stejné planety. Uran a Neptun mají vliv na příjmy související s prací, které budou více-méně uspokojující.

Ve vztazích slíbil Jupiter Kozorohům až do 1. srpna velké věci. Počítejte se Saturnem, který  zreviduje všechno, na co máte, co je funkční, co se smí a co se nemá dělat. Dostanete hodně věcí zpátky. Snad jste zaseli dobře.

Zdravotně v tomto roce nepřetěžujte žaludek a játra

VODNÁŘI

Merkur se Saturnem a Pluto vám pomůže v kariéře. Uran a Neptun slibují rozsáhlé změny. Pozor si dejte na květen a červen, kdy může dojít k pracovním problémům. V zásadě byste ale po pracovní stránce měli zaznamenat vcelku úspěch.

Ve vztazích vám Uran a Neptun říkají, že budete muset udělat jasné rozhodnutí, co se týče osoby, kterou milujete. Pro nezadané Vodnáře bude komplet celý tento rok jedna velká hra. Pluto zvyšuje osobní kouzlo, zatímco Saturn  zesílený Venuší slibuje erotické napětí.

Zdravotně vás ovlivňuje Uran. Šetří vaši energii, pomáhá vám tvrdě pracovat a navíc chrání vaše zdraví až do 1. srpna. Stejně ale pozor na ledviny a játra.

RYBY

Start bude dobrý, ale později pozor na náhlé napětí mezi vámi a zaměstnanci či vedoucími. V srpnu už s Jupiterem bude lépe. Změny, které učiníte tento rok, budou velmi důležité.

Až do srpna vám Jupiter také pozitivně ohlídá milostný život. Můžete prožívat stávající vztah nebo teprve objevit novou velkou láskou. Jupiter bude zárukou, že potkáte člověka, do kterého se zamilujete. Saturn je tam také. On je sice strašně pomalý, zato je trvalý a spravedlivý. Pokud máte otevřená srdce, jistě potkáte ten pravý protějšek.

Zdravotně budou zkraje trochu zlobit Saturn a Pluto. Můžete se cítit oslabení a unavení. Saturn by vám vrátit nějaký neduh z minulosti. V létě vám už bude podstatně lépe.

BERANI

Ovlivňuje vás hodně Saturn, který vaše vyvinuté úsilí odmění. Můžete získat povýšení nebo nečekané zvýšení platu. Jaro bude plné akce, trochu i stresu, závazků a nových úkolů, které ale vykonáte nejlépe ze všech.

Po stránce vztahů máte obrovskou podporu pánů Saturna, Urana a Neptuna, a proto vás od března ve vašem milostném životě čeká velmi šťastné období. Máte šarm a charisma, které budou vašeho partnera doslova přitahovat jako magnet. Bacha, budou přitahovat všechny.

Horší to bude na podzim, kdy se do té idylky vloží hloupý kvadrát. Přinese napětí, žárlivost a hádky. Snažte se proto být opatrní.

Pokud jste svobodní, můžete ale v roce 2011 rozhodně očekávat velké změny. Nějaká nová láska, která bude původně vypadat jako nevinný flirt, může přerůst v trvalý a šťastný vztah. Jupiter vám také přeje, pokud se s partnerem pokoušíte o dítě.

Po stránce zdravotní vám Mars zaručuje energii, sílu a rychlost. Pozor nepřepálit!! Je možné, že trochu přiberete na váze.

Mimochodem, největší šanci v letošním roce na výhru v loterii mají právě Beránci.

BÝCI

Rok 2011 je pro Býky  velmi slibný, ale současně hodně hektický. Přichystá vám mnoho změn, které budou možná náročné, ale výsledek jistě bude stát za to. Ve vaší práci vás čeká pokrok. Jen se vyhýbejte unáhleným rozhodnutím. Vaše touha po úspěchu totiž mohla způsobit, že se odvážíte k příliš zásadním krokům, a potom vás to bude mrzet. To Saturn, který má také slovo, a ne malé.

Po stránce vztahů začne rok Býkům nadějně. Slibuje porozumění s partnerem a harmonii ve vztahu, která bude pramenit z nějakého uvědomění, které připraví rovněž Saturn spolu s Neptunem. Na začátku roku a také v létě mají dobrou šanci Býci, kteří hledají novou lásku. V tomto období je vše nakloněno životu v páru.

Zdravotně si dejte pozor v lednu a v únoru. Můžete pocítit lehké napětí, které se ale s jarem zmírní. Ulevte žaludku a játrům, které jsou letos nejvíce v nebezpečí.

BLÍŽENCI

Nebojte se začátkem roku zlepšit svou pracovní situaci tím, že dáte výpověď v nynější práci, která vás stejně příliš nebaví a kde se necítíte dobře. Rok vám začne nenápadně, ale bude se dál vyvíjet jen ve váš prospěch. Jen Blíženci, narození v druhé dekádě, by měli být opatrnější. Na ně je hodně zaměřen opoziční Pluto, a ten není pokaždé poctivý. Tedy, on ano, ale s ním nám do života mohou přijít nepoctiví lidé. I my sami se musíme hlídat.

Ve vztazích nabízí rok 2011 také Blížencům Saturnský model. Tedy, pokud jste ve vztahu, který pohledem tohoto nemilosrdného soudce obstojí, pak se  těšte na porozumění a posílení stability ve všech rovinách vztahu. Příchod Jupitera pak ještě víc posílí potřebu společného soužití. Pro nezadané Blížence je tento rok velice pozitivní. Nová láska, milostný románek, ale i vstup do manželství, to se klidně může stát.

Zdravotně vám přeje Mars a Jupiter. Na jaře budete nabiti energií, a tento stav bude pokračovat až do letních měsíců. Jupiter také může způsobit mírné zvýšení vaší tělesné hmotnosti. On je mrška poživačný, a o Venuši už ani nemluvím.

Druhou část si můžete přečíst už zítra…