Následující dny mohou některým znamením přinést mnoho změn. Jsou to hlavně Venuše, Mars a Jupiter, kdo se spolu s neklidným Vodnářem postarají mnohým z nás o zajímavé chvilky. Kdo se dočká lásky? A co jiného nás čeká?

 

Vztahy musíme pěstovat a být na ně opatrní. Bez pocitu, že miluji a jsem milován, se žije mnohem hůř než s pocitem hmotného nedostatku. Často na to ale přicházíme až ve chvíli, kdy máme možnost obě polohy porovnat.

Obecně lze únor a březen pokládat v oblasti vztahů za houpavé období, bohaté na změny a nové začátky. Bohužel také na konce. Leckdy je ale konec jen jakýmisi dveřmi, které se nám v ten moment otevírají. Za nimi může čekat krajina, kterou jsme nechávali ladem jen z nedostatku odvahy vstoupit. A to by byla každopádně škoda.

Kozoroh

I když nepatříte právě k romantikům, měli byste dostat na Valentýna chuť ukázat milované osobě, jak moc vám na ní záleží. Nejste-li zadaní, pak by vám planety mohly pomoci získat srdce člověka, kterého jste si již vyhlédli, nebo se seznámíte s někým novým. Nečekejte tentokrát, že první krok udělá druhá strana. V únoru by se vám na poli lásky mělo dařit.

Těmi šťastnými dny budou 13.–15., 17.–23., 27.–28. února a potom v březnu 15.–20. 3.
Naopak pozor byste si měli dát 16., 25.–26. února. V březnu se držte zpátky hlavně 3. a 21. 3.

Merkur ve vašem znamení je příznivý pro aktivity jako je plánování, analýzy, účetnictví a daňové poradenství. V druhé polovině měsíce a také v březnu bude Merkur procházet Vodnářem. I to je vhodná doba pro seznámení nebo nové plány. Můžete v tuto dobu začít i něco zcela nového. Chcete-li být úspěšní, pokuste se nemyslet a neřídit se zajetými pravidly. Můžete zariskovat. Máte hodně intelektuálního potenciálu a dobře vám to myslí.


Vodnář

Únor je pro Vodnáře tento rok jednoznačně dobrým měsícem a březen vám přinese příliv energie. Vaším znamením prochází Slunce s Jupiterem. Potom se k těmto dvěma milým planetám přidá i Mars. V polovině února a v březnu ještě i Merkur. Pokud máte nějaké sny, nebo přání, je tohle doba, kdy byste si je mohli začít aktivně plnit.

Za dny šťastné pokládejte 13.–15., 17.–23., 27.–28. února a také 5.–11. března.
Opatrnější naopak buďte 5., 8.–9., 16., 25–26. února. V březnu pak 1. a 23.

Venuše, planeta lásky a financí, se v únoru bude pohybovat ve Skopci. Ten jo hodně akční. V tomto tranzitu může být proto Venuše trochu nepředvídatelná. Jste-li v pevném svazku, mohli byste zatoužit po volnosti a flirtu. Naopak nezadaní Vodnáři mají velkou šanci, že někoho zajímavého okouzlí. Slunce opustí vaše znamení 18. února. Konec února i začátek března byste mohli prožít v kreativním nasazení a prožít hodně krásných chvil. Oblast citů je aktivní a pozitivní. „Co takhle svatba, princi?“


Ryby
Vaší devízou pro blízké období je, že vaše snaha pohnout kupředu v pracovní oblasti povede k úspěchu i ocenění. Máte intuici a jste schopni se identifikovat s druhými lidmi i jejich potřebami. Láska a partnerství by měly být naplněny touhou, pozorností a pochopením. Budete něžní a vstřícní.

Za zvlášť příjemné dny, můžete pokládat 13.–15., 17.–23., 27.–28. únor. Rovněž pak 6.–12. a 21. a 25. Březen.

Trochu problematičtějšími dny budou asi 5., 8.–11., 16., 25.–26. února. A pak 13. březen.

Větší pozornost věnujte v únoru tělu. Možná jste některé potíže odsunuli, a proto o sobě dávají znát tělesnými projevy. Konec února a začátek března přeje ale i iluzím. Pozor na nesplnitelné nároky. Co nemá šanci na život v oblasti citů, odstraňte. Máte šanci na skutečné hodnoty na pevných základech. Buďte k sobě upřímní. Nezadané Ryby budou mít v únoru mnoho příležitostí k novým začátkům. Chystáte-li nějaké změny v osobním či pracovním životě, pak tak učiňte v období po novoluní, které bude v Rybách 25. února.

Beran
Začátkem února vstoupila do vašeho znamení Venuše. Můžete se těšit na nové milostné zážitky, a to především v případě, že jste sami. Zkrátka ale nepřijdou ani partneři zadaných Beránků. Venuše je v tomto postavení neklidná a touží po dobrodružství a požitku. Buďte při své vysoké potřebě doteku také pozorní, aby náhodné milostné dobrodružství nezničilo něco, co má stále svou hodnotu. Vaše vládnoucí planeta Mars bude v únoru a začátkem března ve Vodnáři. V tomto postavení vám nápomocna bude při hledání nových kontaktů. Merkur, který bude až do poloviny února v Kozorohu, by vám mohl přinést trochu potíže do pracovního prostředí.

V únoru se vám bude dařit ve dnech:11.–15., 18.–23., 25.–28. V březnu 1.–6. a 10.–15.3.

Opatrní buďte především ve dnech: 5., 8.–9., 16., 24. a 26. února. V březnu hlavně pozor 26.3 .

Únor pokládejte za hezký měsíc. Jen pozor na prosazování moci. Březen pak bude velmi pěkný od jeho druhé poloviny.

Býk
Únor a březen, to je pro Býky romantika v koncentrovaném stavu. Planeta Venuše se v tomto období bude pohybovat znamením Berana. V tomto postavení se projevuje impulzivně a překvapivě. Budete flirtovat a rozdávat úsměvy na všechny strany. Volní Býci mají šanci potkat někoho, kdo jim pohne chlopní. Budou vás přitahovat především dominantní partneři. Dejte si jen pozor na nerozvážné jednání. V únoru a v březnu tedy kroťte svůj temperament, ale užijte si lásky a náklonnosti.

Dařit by se vám mělo: 11.–15., 17.–24. a 27. února.
Březen má pro vás překvapení mezi 18.–27.3.
Ve dnech: 10., 16. a 26. února buďte opatrní, do čeho se pouštíte. Také v březnu si dejte pozor ve dnech 7. 10. a 20.–23. 3.

Únorové a březnové pocity Býků se točí kolem společnosti a nebudete chtít být sami. Bude vám dobře s druhým člověkem, nebo i skupinami přátel. Samotu začnete vyhledávat až dubnu.

BIíženci
V únoru dostanou Blíženci mnoho příležitostí k romantickým hrátkám. Nejenom o Valentýnu, na který byste se měli dobře připravit. Venuše bude v únoru procházet Beranem, a to je o lásce, nových tvářích a mnoha zážitcích, do kterých se vrhnete oběma nohama. Chcete-li někoho okouzlit, pak musíte jednat aktivně, nepředvídatelně a ukázat nadšení i vášnivost. Únor a březen je veliká příležitost. Zvláště začátek března by mohl přinést překvapení.

Za šťastné únorové dny pokládejte 12.–16., 17.–23., 25.–26. V březnu zase 1.–5. 12 a 21. 3.

Opatrní buďte v únoru ve dnech: 16. a 27. 2. V březnu pak 2. a hlavně 11. 3.

To by se mohla objevit nerozhodnost, zmatek, nervozita a sklíčenost.

Rak
Do tohoto měsíce jste asi vstoupili plní obav. Máte strach o svou budoucnost, a to se patrně odráží i ve vztahu, případně myšlenkách na něco nového. Když si budete všechno negovat, nic pěkného si do oblasti citů nenaprojektujete. Únor pro vás asi moc romantický nebude. O to hezčí bude březen, který uvidíte úplně jinýma očima. Zvláště pak jeho druhou polovinu.
Spory a neřešené problémy v oblasti lásky by vás mohly přitahovat k někomu novému. Mohli byste se chovat trochu zmateně a vrhat pozornost na všechno, co se hýbe.

V únoru by vám mohly přinést něco pěkného tyto dny: 13. a 15., 23. a 28. 2. Březen pak jich má mnohem víc. 1.–9. 12.–15. a 26. 3.
Opatrní buďte v únoru 9., 16., 25.–26. února. V březnu pak 10.,16.–17. a 27. 3.


Nikdo nemá všechny dny slunečné a všude je něco. Žádný déšť ale netrvá věčně a vám vyjde sluníčko hned v březnu. To se dá vydržet.

Lev
Už na začátku měsíce pocítíte zvýšený přísun energie. Také budete odvážní a průbojní. V lásce a hledání případného partnera by se vám mělo dařit, pokud udržíte na uzdě svou energii, které bude chvílemi víc než dost. Nebudete v této době moc nastaveni na kompromisy. Pokud jste zamilovaní, zahrnete partnera jednak vášnivostí, ale také budete velmi důrazně prosazovat to své. Tak na to pozor. Vzhledem k Beranu, který je právě aktivní, se raději vyhněte riskantním sportům. Máte tendenci dřív jednat a pak myslet.

Dařit se vám naopak bude:14., 15., 18 a také 27. února. V březnu pak 1.–9. a 25.–27. 3.

Pozor si dejte ve dnech 16., 25.–26. 2. A pak 10.–12. 3.


Ani zadaní Lvi se v těchto dvou měsících nevyhnou flirtování a koketování. Pozor proto, aby vás to nestálo problém ve vztahu, který si chcete udržet. Budete jako řízená střela, a to je v podání královského Lva, kterému často podléhá všechno kolem, zvlášť nebezpečný model.

 

Panna
Přestaňte v těchto dvou měsících neustále do zblbnutí kontrolovat, zda všechno děláte perfektně. Vaše okolí také není na klíček. Pomalu by vám měly v polovině měsíce zmizet potíže s komunikací a vlastními hodnotami. Více se proto budete moci věnovat partnerovi, případně vám Venuše nabízí i možnost nového seznámení s někým zajímavým.
I nadále ale prochází Saturn vaším znamením a společně s Uranem v protilehlém znamení Ryb ukazuje na nečekané věci a zvraty ve vývoji různých událostí. V následujícím období procházíte důležitým vývojem, který je pro vaši budoucnost důležitý. Máte dokonce šanci položit základy úspěšnějšímu a spokojenějšímu životu. Obklopte se přáteli, kteří vám pomohou dívat se na svět z jiného úhlu.

Příznivé dny očekávejte 13.–15., 17.–23., 27.–28. února. V Březnu to bude 2.–5. a 18.–21. 3.

Potíže a neshody naopak 9.–11., 16., 25.–26. února. V březnu 7.–10. a také 22. 3.

Osmnáctého února přechází Slunce do protilehlého znamení Ryb. Všechno, co jste započali před šesti měsíci, přinese první plody. Jestli to budou úspěchy či ztráty, záleží na vašem jednání. Pokud jste v tu dobu například někoho potkali, poznáte, jaká to byla volba. Zaznamenáte-li pozitivní vývoj, pak se můžete spolehnout, že jdete správným směrem.


Váhy
Únor a březen by měly být o objevování nových možností, ne o snaze udržet za každou cenu stávající podmínky. A to se týká jak vztahů milostných, tak i pracovních a přátelských. Tohle období přeje všem Váhám hlavně při hledání nových příležitostí, kontaktů i lásky. Aktivní přístup je důležitým předpokladem k úspěchu. Tentokrát neváhejte. Zvlášť únor bude důležitý pro váš milostný život. Pocítíte silnou touhu se prosadit. Dát najevo všechno, co vám vadí, ale i to, co cítíte pozitivního. Čekejte příliv emocí ze všech stran. Této konstelace můžete využít pozitivně pro urovnání všech záležitostí. Nezadané Váhy mají velikou šanci vejít do nějaké vztahu, protože nebudou vyčkávat, jak je jejich dobrým zvykem, ale budou díky Beranu akční. Zvlášť zajímaví pro vás budou zřejmě Berani, Lvi a Vodnáři.

V únoru se vám budou líbit dny 15., 21.–23., a 27. 2. V březnu nejspíš období od 1.–7. a od 10.–20. 3.

Opatrnost věnujte dnům: 16. a 25.–26. února. V březnu datum 9. a 25.–27. 3.

Občas se vyplatí být pohotoví a nenechávat slova nevyřčena.

Štír
Připravte se v tomto období na změny, které povedou k novým možnostem a jinému životnímu směrování. Není vyloučeno, že i k novému partnerovi. Budete riskovat, jednat nekonvenčně a nezaleknete se ani překážek. Získáte jasnou představu, čeho chcete dosáhnout. Bojovný Mars bude v únoru ve Vodnáři. To přináší do srdcí Štírů neklid a potřebu rychle něco vyřešit a změnit. Protože Mars prochází vaším sektorem domova, buďte hodně uvážliví, jestli to, co akčně řeknete, nebo dokonce uděláte, je to, co chcete i v dubnu. Raději se sporům vyhněte. Víte, jak neradi chodíte s omluvou. A jestli by vám partner měl být rovněž Štír, šli byste s ní nejspíš zbytečně.

Příznivé dny čekejte 14.–15., 18.–23. a také 28. února. V březnu to budou dny od 2.–8. 3. a od 15.–18. 3.

Pozor dávejte ve dnech: 10.a 11., 16., 25. 2. V březnu pak 1. a 24. 3.

V lásce budete ne jako na houpačce, ale rovnou na pořádné horské dráze. Tak se pevně držte.

Střelec
Přechod Jupiteru do znamení Vodnáře vám, Střelci, přináší nové nápady a nadhled. Ten vám dovolí dívat se na některé nejasnosti kolem citových vztahů  z jiné perspektivy. Neznamená to, že se vám potíže budou vyhýbat, ale že se na ně budete dívat z jiného úhlu, srovnáte si priority a budete hledat řešení. Začátek února nepřináší Střelcům sice příliš optimistické období, zato jim udělá jasno i tam, kam se přes všechnu snahu nepodařilo vnést světlo. Potíže přináší dynamické postavení Saturnu a Uranu. Na druhou stranu ale mnoho Střelců pochopí, co má smysl a co se udržuje prakticky jen pomocí neochoty udělat rázný krok.

V únoru vás čekají hezké dny: 13., 14. a 19.–23., v březnu pak 7.–15. a 19.–24. 3.

Opatrní buďte především ve dnech: 16., 25–26. února a 1.–5. a 25.–28. 3.

Všechno, co uděláte v únoru a březnu v oblasti vztahů, a zvláště těch milostných, si promyslete. Jinak Vám Venuše přeje rovněž při ukončení a následných vstupech do vztahů nových.

Všem samozřejmě hodně štěstí!

Nenechejte si ujít ani denní horoskopy na Ženě-in!