Buďte vítáni dámy a pánové, za malý okamžik zvedáme kotvy. Upravte své garderoby, připalte doutníky a pozvedněte číše, šampaňské dnes poteče proudem… znělo v sobotu večer na lodi Tajemství, kde až do včerejšího božího rána probíhal návrat do minulého století, a to ve velkém!

dda

Foto:Foto Besi, DJ MACKIE MESSER

Stačilo učinit pouhých pár kroků, vkročit ve vybrané garderobě po vzoru Adiny Mandlové na lodní palubu, a bylo mi ihned jasné, že prožiji neopakovatelnou noc! Na palubě mne letmým polibkem ruky přivítal kapitán v pečlivě střižené bílé uniformě a další muži mě ochotně doprovodili na místo mé rezervace s výhledem na Pražský hrad. Tak započal, milé čtenářky, jeden z nejkouzelnějších večerů, který jsem doposud zažila.

Ženy u barů v luxusních charlestonkách se koketně smály, pánové s grácií a bez ostychu vyzývaly své drahé polovičky k tanci, alkohol tekl proudem a podpalubím se ozývalo jemné dunění lodního motoru.

CSCDSA

Foto: Foto Besi, DJ MACKIE MESSER

Po celý večer se na lodním parketu vystřídala řada swingujících hudebních uskupení, jako například Melody Boys, kabaretní revue Yazz &Suzie Q, DJ Mackie Messer, DJ Billy Hopp a další. V průběhu plavby jsme navíc pod vedením taneční skupiny Zig Zag Tap & Swing vypustili své swingové duše. Stylové veselí nakonec korunovala fashion show retro šatů rodinné značky Lazy Eye.

XSSAXA

Foto: Foto Besi, DJ MACKIE MESSER

Nonšalantní veselí pokračovalo až do brzkých ranních hodin...

Pro včerejší noc zkrátka stálo za to žít!

Chcete-li se i vy nechat unášet proudem času, nezoufejte, že jste o tento kouzelný večer přišli. Loď Tajemství odplouvá z pražského Rašínova nábřeží opět příští měsíc, a to 31. 7. 2014! Uvidíme se?

Čtete také.

Reklama