Na malé cyklisty se v rámci velkého dětského dne těší profesionální biker a ambasador Bosch eBike Systems Richard Gasperotti, lektorka a autorka knihy Bike instruktor Katarína Tóthová nebo Miroslav Polák z BESIP. 

6508400f5074aobrazek.png
 
Sto prvních děti dostane blikačku pod sedlo a další super ceny na účastníky čekají v tombole, kde se bude točit o helmy POC, školní batohy Nitro Snowboards, sportovní náčiní Tempish a další hodnotné dárky. 
 
Tereza Křivská se postará o malování na obličej a sladkou odměnu za sportovní výkony zajistí zmrzlinářské auto z Opočna. Rodiče si vyzkouší jízdu na elektrokolech s pohonem Bosch eBike Systems a komu selže technika, tomu ji na místě zdarma pomůžou profesionálové z Cyklonářadí.cz. Na místě bude i stánek s možností otestovat zdarma nová dětská kola Rock Machine.
 
To ale není zdaleka všechno. Velkou show a workshop pro všechny zájemce připravuje extrémní sportovec a velmistr rovnováhy Petr Manďák. Dětem ukáže exhibici na slackline a bezpečnou metodou je naučí základy chůze po pásu nataženém nad zemí mezi dvěma stromy. S bikovou exhibicí se na akci Děti na kole chystá parta z bikeparku Shibák.

650843e1db260obrazek.png
 
Akce začíná v 9:00 ráno registrací na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem nebo na náměstí sv. Václava ve Staré Boleslavi, kde děti dostanou číslo na řidítka pro další slosování. Od 9:30 pak již navazuje program v Bikeparku Hluchov, ke proběhne společné ježdění, interaktivní výuka, exhibice, losování čísel o ceny a všechny další aktivity. Jezdit se bude zhruba do 15 hodin. 

65084040684caobrazek.png
 
Kola, odrážedla, kočárky, přívěsné vozíky, cyklisté všeho věku vítáni!
 

Reklama