Pomalu ale jistě započal svatební maratón. Čas, kdy nevěsty jsou nervózní z nadcházejícího dne D, který pro ně tak moc znamená. I naše čtenářka Milada se brzy dočká a řekne své ANO. My jsme se rozhodly jí trochu s přípravou pomoci. Společně jsme zašly do nádherného svatebního salónu SAN VERITÁ a vybíraly šaty pro tento velký okamžik.

Budoucí nevěsta (více o ní si můžete přečíst ZDE) už po příchodu do svatebního salónu SAN VERITÁ byla lehce nervózní. Jak sama prozradila, už má vyzkoušeno hned několik šatů, ale ještě nenarazila na ty pravé. Byly jsme zvědavé, jestli zde na ně narazíme.

Ujala se nás sympatická Sandra Zelinková majitelka svatebního salónu SAN VERITÁ. Promluvila si s nevěstou o jejích představách ohledně šatů a po chvilce přišla hned s několika druhy. Společně jsme róby protřídily a vybraly horkou čtyřku. A šlo se zkoušet.

Níže můžete vidět, jaké šaty byly horkými želízky v ohni. Nevěsta Milada si nakonec vybrala šaty číslo 2. Sice ještě váhala mezi čtyřkou, ale nakonec vyhrála zmiňovaná dvojka. Prý se v nich cítila nejlépe. To je znát i z jejího výrazu. :-)

Výběr šatů okomentovala sama Sandra Zelinková. Nakonec ještě přidala tip pro ženy, které mají velká prsa a nevědí si rady s výběrem šatů.  

Šaty č. 1

sds
„Šaty na ramínka obvykle vypadají dobře u žen s větším poprsím, ale tato nevěsta je nemá jen větší, ale opravdu velká. Dle mého názoru zde dekolt působí už trochu vulgárně, což se na svatbu úplně nehodí.“

Šaty č. 2

ds
„Tento model dělá nevěstě hezkou postavu. Prsa působí velká, ale nikde nic nevylézá a nepřetéká. Po pár malých úpravách by to mohla být správná volba. Šaty jsou velmi dlouhé, ale zkracovat lze vždy.“

Šaty č. 3

ds
„Jedním slovem katastrofa, nevěsta vypadá, jako kdyby měla o 10 kilo navíc. To přeci žádná žena nechce.“

Šaty č. 4

ds
„Šaty, které má nastávající nevěsta zde, se mi na ní líbí nejvíce. Prsa vypadají menší, pas užší a celkově nevěsta působí vyšší. Za mě rozhodně ano!“

Tip pro ženy s větším poprsím: „Většina žen si myslí, že největší problém při výběru šatů jsou kila navíc, ale dle mých zkušeností větším problémem bývají velká prsa. Tyto ženy většinou nemívají konfekční postavu, bohužel. Stává se, že nahoře mívají například 42 a naopak přes boky i o 2/3 konfekční velikosti menší. Navíc i u hubených žen prsa přes korzet nehezky přetékají. Je nutné zvolit takové šaty, do kterých prsa dobře padnou. Dobře sedí lodičkové výstřihy, rukávky, ramínka, která jdou do véčka.“ Radí Sandra Zelinková majitelka svatebního salónu SAN VERITÁ.

sdsd

sdsd

Reklama