POSTAVTE CELÝ SVĚT Z KOSTEK

lala.jpg

Děti mají úžasnou schopnost učit se hrou. Jejich představivost jim pomáhá hrát si na cokoliv, co si jen dokážou představit, ať hledají inspiraci v reálném životě nebo ve světě dětské fantazie. Společné hraní se stavebnicemi LEGO® DUPLO je zábavným a přirozeným způsobem, jak se prostřednictvím stavění učí celá rodina. Dopřejte svým dětem velký start do velkého světa díky nekonečným možnostem hry se stavebnicemi LEGO DUPLO.

PANENKY A DOMEČKY

Miluje vaše dítě hraní s panenkami nebo na rodinu? Pak si zamilují otevřený domeček na hraní, který lze neustále přestavovat a přehrávat si tak stále nové a nové příběhy z rodinného života. Zapojte se do hry i vy.

LEGO® DUPLO® Domeček na hraní (10929)

l1.jpg

Tento domeček na hraní plný realistických detailů má kuchyň, obývací pokoj, koupelnu a ložnici. Prozkoumejte společně nekonečné možnosti hraní a naučte batole každodenním činnostem, jako je vaření nebo večerní rutina před spaním. Součástí jsou figurky maminky, tatínka a dítěte, a navíc domácí pes a medvídek, se kterými můžete vytvářet spoustu dalších příběhů!

VLAKY

Miluje vaše dítko vlaky? Váš malý strojvedoucí si může zábavnou jízdu užít každý den při řízení vláčku naloženého čísly nebo při hře s lokomotivou ovládanou speciálními akčními kostkami.

lalala1.jpg

LEGO® DUPLO® Vláček s čísly – Učíme se počítat (10954)

S touto oblíbenou stavebnicí všech malých stavitelů, která obsahuje dvě figurky DUPLO a psa, se děti budou bavit učením čísel a počítáním. Pestré barvy jednotlivých kostek jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly barevnou citlivost batolat a rozpoznávání barev.

LEGO® DUPLO® Parní vláček (10874)

6172a5da54745obrazek.png

Perfektní vánoční dárek pro všechny malé milovníky vláčků! Děti se mohou stát strojvedoucími vlaku s motorem Push & Go a vyrazit na výlet, kamkoli je 16 dílků kolejí zavede. Součástí sady je také vlakové nádraží, sklápěč uhlí, strom, figurky strojvedoucího a dítěte a roztomilá veverka. Pomozte dětem umístit 5 barevných akčních kostek podél trati a sledujte, co dokážou!

AUTA

Těšte se na vzrušení v očích svého dítěte, až si rozbalí vánoční dárky a rozjede to s těmito rychlými autíčky!

LEGO® DUPLO® Závodní auta (10947)

Připravte se na závody se dvěma autíčky, která se díky funkci Push & Go rozjedou pouhým jemným zatlačením. Všichni malí závodníci si naplno užijí závody i péči o svůj rychlý stroj, který musí umýt a natankovat. Nezapomeňte mávat vlaječkami a pořádně tak oslavit jeho vítězství, až bude přebírat trofej.

LEGO® DUPLO® Garáž a myčka aut (10948)

6172a62ee9812obrazek.png

Dopřejte svému dítěti celý svět k prozkoumání s tímto parkovištěm a domem plným doplňků, které umožní spoustu nových příběhů. Se třemi různými autíčky si procvičíte parkování a jízdu po rampě, zjistíte, jak funguje pohyblivá závora nebo pomůžete babičce nabít a umýt její vůz.

lala2.jpg

ZVÍŘÁTKA

Velkou vášní dětí jsou zvířátka. Zařaďte do své domácí zoo zvířata z farmy i daleké exotiky a naučte o ně vaše nejmenší náležitě pečovat.

LEGO® DUPLO® Stodola, traktor a zvířátka z farmy (10952)

6172a604b04f8obrazek.png

Vaše batole si zamiluje krmení a péči o všechna zvířátka na farmě, kterou si samo postaví. Pomocí traktoru a čtyř LEGO DUPLO figurek nachystají chutnou svačinu pro prasátko, ovci, koníka, pejska, slepicím, kohoutkovi a dvěma krávám, které jsou součástí stavebnice. Dítko si tak užije hraní různých rolí, při kterém bude rozvíjet i jemnou motoriku a sociální a emoční dovednosti.

LEGO® DUPLO® Vláček se zvířátky (10955)

6172a645049b6obrazek.png

Dopřejte svému batoleti skvělou možnost, jak vstoupit do zvířecí říše. S pohyblivým vláčkem se slonem, tygrem, žirafou a pandou se malí milovníci zvířat rozhodně nebudou nudit. Vláček mohou přestavět, měnit řazení vagónů a umisťovat do vláčku zvířata a vršit je na sebe. Inovativní funkce, mezi něž patří i pohyblivý krk žirafy, přispívají k ještě zábavnějšímu zážitku z této edukativní sady.

Pro více informací navštivte www.LEGO.cz/DUPLO.

6172a6d391e37obrazek.png

Reklama