Čtenářka Maal se setkala tváří v tvář drsné realite, když spatřila své prarodiče při pořizování erotických hraček. Maal, musím říct, že mě hned napadla otázka - objevil se ten velký a gumový při vyřizování pozůstalosti?


Dobrý den milý Kubo i milé ženy-in!

Moje vlastní prarodiče jsem měla za absolutní svatoušky. Jeden okamžik ale všechno změnil. I mí prarodiče měli svůj nešvar.

Napíšu Vám to otevřeně,nikdy jsem nevěděla,že by starší lidé měli ještě zájem o sex a zvlášť mí prarodiče, zdáli se tak nevinně. Ale...

Jednou jsem šla z práce domů. Výjimečně jsem šla kolem jednoho sex shopu. Náhodou jsem se koukla do oken a najednou jsem tam viděla jeden pár, ale poněkud zvláštní, byla to už starší babička a dědeček o hůlce. Hned upoutali moji pozornost. Stoupla jsem si blíže k oknu, a co jsem neviděla! Hned jsem je poznala, v tomto obchodě jsem viděla své prarodiče! Myslela jsem, že jsem se přehlídla, ale ne, opravdu to byli oni! Se zájmem jsem pozorovala, co se bude dít. Viděla jsem, jak se baví s prodavačkou a potom jak ta prodavačka jde někam a potom jim nese veliký gumový...

Nemohla jsem tomu uvěřit a pořád jsem si říkala, že to určitě nekoupí, ale omyl. Babička s úsměvem na rtech podávala prodavačce peníze a sbalila si HO do tašky. Pokračovali směrem ke dveřím, tak jsem se rychle otočila a pádila domů. Pilně si to tajemství před celou rodinou střežili, nikdo kromě mě to nevěděl. Nikdy jsem jim o tom neřekla, ani nikomu jinému, že to vím. Taky to není moje starost, je to jejich soukromá věc a mají právo být šťastní, ať už jakkoli, ale překvapilo mě to.

Už umřeli, ale doteď na to vzpomínám. Asi všichni prarodiče mají své nešvary a tajemství, jen o nich nemusíme vědět. :-)

Maal

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Dnešní téma: Prarodiče

Pište mi své historky a příhody s dědečky a babičkami. Zajímá mě...

  • ... kdy vás prarodiče nejvíc vytočili.
  • ... kdy vás prarodiče nevíc rozesmáli.
  • ... kdy vás prarodiče nejvíc dojali.
  • ... nešvary svých prarodičů.

To vše čekám na redakčním e-mailu!

Reklama