Nejen nastávajícím maminkám přinášíme velkého průvodce těhotenstvím. S námi se dozvíte, jak probíhají jednotlivé týdny před porodem. Co prožijete? Jak se vyvíjí miminko? Co jíst, kdy zajít k lékaři a na co si dát pozor? Stačí rozkliknout příslušný týden v tabulce níže.

Ve vydání magazínu si navíc přečtete, jak zvládá své rostoucí bříško Adéla. Svůj deník si ostatně na Ženě-in už vede hezkých pár týdnů, a tak můžete načerpat zkušenosti od konkrétní maminky.

Připravili jsme pro vás i výběr nejzajímavějších článků o těhotenství, porodu a dětech, které v poslední době na Ženě-in vyšly. Ty nejčtenější a nejdiskutovanější najdete na jiném místě této stránky.

Vyberte týden vašeho těhotenství:

4. týden

5. týden

6. týden

7. týden

8. týden

9. týden

10. týden

11. týden

12. týden

13. týden

14. týden

15. týden

16. týden

17. týden

18. týden

19. týden

20. týden

21. týden

22. týden

23. týden

24. týden

25. týden

26. týden

27. týden

28. týden

29. týden

30. týden

31. týden

32. týden

33. týden

34. týden

35. týden

36. týden

37. týden

38. týden

39. týden

40. týden

41. týden

42. týden

Jak prožívá těhotenství Adéla?
Deník budoucí maminky najdete
ZDE.

 

Krize: Těhotenství na živnosťák
Pracujete na živnostenský list a přišla jste do jiného stavu? Na co máte nárok? Kolik vůbec činí rodičovský příspěvek?

Těhotenství mi přineslo epilepsii
Tereza je ve 13. týdnu těhotenství. Nedávno jí diagnostikovali epilepsii. Nikdy před otěhotněním neměla podobné problémy. Nehrozí nebezpečí i vám?

Co dělat při migrénách v těhotenství?
Mnohé z nás vědí, jaké utrpení představují migrény. Co však dělat v případech, kdy je většina léků zakázána kvůli riziku poškození plodu?
Poporodní deprese není jen špatná nálada
Narození dítěte je sice nádherná událost, ale zároveň se nová situace může stát noční můrou. To když propukne nemoc jménem poporodní deprese.
Miminka milují černou
Podle starého čínského učení Feng-šuej je mnoho barev pro novorozence zátěží. Spát nohama ke dveřím je také velice nevhodné. Přečtěte si naše tipy, jak si zařídit harmonické bydlení.
Interrupce: Jaké je riziko?
Zbavit se nechtěného dítěte. Pro jedny vítaná možnost řešení obtížné životní situace, pro druhé zabití živého tvora.
Mýty a pověry o sexu v těhotenství
Polohy při sexu v těhotenství, možný potrat při sexu, opakované otěhotnění? To jsou vaše nejčastější otázky, proto jsme oslovili odborníka.
Jak uspat mimino
Stále křičí, stále by si chtělo hrát, stále vyžaduje pozornost? Rodiče bolí hlava, ale miminko ne a ne usnout... Máme pro vás deset tipů, jak ho uspat!
Těhotná po třicítce: Jak (ne)snadné to je?
Optimální věk pro otěhotnění je mezi dvacátým a třicátým rokem. Podle posledních údajů však průměrný věk matek stále roste. Do jakých problémů se můžete dostat?
Tak bych si přála mít miminko... Opravdu přála?
Miminko. Přání, které jistě zná mnoho žen. Některým se splní hned, jiným se do jiného stavu dlouhou dobu nedaří přijít. Co je příčinou?
SOS: Dítě udělal jiné!
Rozchod? Dilema. Katka z Prahy neví, jak se rozhodnout ve vztahu se svým přítelem. Přestože ji ujišťuje o své velké lásce, do jiného stavu přivedl náhodnou milenku.
Potrat? Necháš si to vzít a basta!
Přítel se stal v mých očích největším ubožákem, poté co mi vynadal do krav, že jsem se nechránila. Jestli prý z něho chci udělat fotra, ať se jdu vycpat.
Jste těhotná? Hlídejte si štítnou žlázu!
Zvýšená činnost štítné žlázy, tzv. hypertyreóza, je vyvolána zvýšenou produkcí hormonů ve štítné žláze. V době těhotenství se může vyskytnout zejména u žen, které tuto nemoc v minulosti prodělaly.
Společenské šaty pro těhotné
Společenské akce typu Oscar nebo Zlatý Globus jsou skvělými příležitostnmi i pro módní návrháře. Co může být reklamu lepší, než když v jejich šatech vyjde hvězda na červený koberec.

 

Reklama