Od začátku října 2012 měli milovníci pejsků malých plemen možnost hlasovat pro nejzajímavější psí příběhy, které se objevily v soutěži Můj malý velký hrdina, jejímž partnerem byla společnost Hill´s Pet Nutrition, výrobce superprémiového krmiva pro domácí mazlíčky.

pesBýt malým hafíkem ve velkém světě, plném nejrůznějších nástrah není jednoduché. Je proto příjemným překvapením, že se v průběhu soutěže našla celá řada malých hrdinů, kteří se se svým nelehkým osudem dokázali prát velmi statečně, ba přímo hrdinsky. Přestože příběhy všech pejsků měly své osobité kouzlo a byly zcela neopakovatelé, vítěz celé soutěže Můj malý velký hrdina mohl být jen jeden. V nervy drásajícím finálovém hlasování se jím nakonec s velkou převahou hlasů stal havanský psík Bastien majitelky Evy Kleinové.

Bastien si celkový titul v soutěži jistě zaslouží. Posuďte sami, kolik malých pejsků může mít tak neuvěřitelné štěstí, že se jim podaří uniknout z pařátů výra velkého, který se je snaží unést jako svou kořist? Vidíte, Bastien to dokázal! A tím jeho nevšední psí zážitky rozhodně nekončí… Za nějakou dobu poté, co se mu podařilo vyváznout ze spárů dravce, byl s dcerou své paničky na vycházce. Když upadla a zranila se, běžel zpátky k domu, aby dívce přivolal pomoc. Občas se ale najdou lidé, kteří se ke čtyřnohým chlupáčům zachovají velmipes ošklivě. Bastienovi se málem stalo osudným setkání s neznámým člověkem, který se ho pokusil otrávit. Naštěstí díky včasnému zásahu veterináře, ke kterému ho dovezla jeho panička, se podařilo malého hrdinu zachánit. A on si tak bude moci za odměnu za své hrdinské kousky rok pochutnávat na krmivu Hill´s Small & Miniature zdarma.

Na krásném druhém místě za Bastienem skončil trpasličí pinč Ajke, který se nezalekl značného váhového rozdílu a rozhodl se jednou na výletě vypořádat s celým stádem krav. Bronzovou medaili si ze soutěže Můj malý velký hrdina odnáší voříšek Dan, který se věnuje psímu sportu pesagility.

Všem vítězům moc gratulujeme a přidáváme blahopřání i pro všechny ostatní pejsky, kteří se soutěže Můj malý velký hrdina zúčastnili.

Reklama