Horké, tolik očekávané léto je tady! Užíváme si ho, jak jen můžeme. Grilujeme, chodíme na párty pod širým nebem, pijeme míchané letní drinky, a když máme chuť na něco lahodného, sáhneme po zmrzlině.

Máme pro vás tip na letní zmrzlinovou pohodu. Pokud milujete zmrzlinu a máte rádi tradiční chutě, které nikdy nezklamou, sáhněte po zmrzlině Míša!

misa

Chcete si dopřát něco sladkého a osvěžujícího, ale dbáte na zdravou stravu a hlídáte si štíhlou linii? Nevadí, pak opět vsaďte na klasiku - tvarohovou zmrzlinu Míša. V porovnání s jinými sladkostmi má totiž Míša relativně méně tuků, cukrů a obsahuje celých 65 % tvarohu (Míša na dřívku ve zmrzlině bez čokoládové části). Můžete si tak zamlsat a nemusíte se přitom trápit výčitkami. Díky nízkému obsahu tuku se často využívá i při různých dietách. Tvaroh má zcela jistě své místo ve zdravém stravování díky obsahu živin, které jsou důležité pro lidský organismus. Obsahuje tedy látky pro lidský organismus potřebné - jako vápník, mléčné bílkoviny a dále vitamíny D a B2.

Pro jeho jedinečné složení chutná stále stejně dobře a těší se velké oblibě mezi dětmi i dospělými. Je tomu tak i díky pečlivé přípravě z kvalitních ingrediencí, které jsou zachované díky mražení. Mražení je považované za druhý nejšetrnější způsob uchovávání potravin.

Ale i zmrzlina Míša podléhá moderním trendům - je nyní k dostání ve více příchutích, a to i ve větším balení než jen na dřívku.

V současnosti si už kromě tradiční čistě tvarohové chuti můžeme Míšu na dřívku dopřát i v jahodové či meruňkové variantě. Ti z nás, kteří chtějí mít Míšu doma stále po ruce, si mohou pochutnat na zmrzlině na dřívku v balení po více kusech nebo v rodinném ve formě vaničky Míša.

misa

Pokud tedy rádi mlsáte s Míšou, kupte si ho domů ve vaničce. Můžete si vybrat z příchutí: tvaroh, tvaroh jahoda a tvaroh kakao. Všechny balení Míša ve vaničce jsou k dostání v 900ml balení! A to už stojí za rodinné mlsání!

Tvarohovou zmrzlinu Míša můžeme klidně srovnávat i s jinými potravinami, které jsou součástí zdravé a vyvážené stravy. V porovnání se sladkostmi se zmrzlina Míša řadí mezi jedny z nejméně kalorických pochoutek. Míša na dřívku obsahuje jen 7 g tuku a jeho kalorická hodnota je 130 kcal v jednom výrobku, což představuje 7 % doporučeného denního množství energie pro dospělou osobu.

misa

Také máte rádi tuto klasickou zmrzlinu?

Více inspirace na letní zmrzlinové osvěžení, zábavu a skvělé soutěže najdete na stránkách http://zmrzlina-misa.cz

 

Reklama