Mezinárodní soutěž Art Image Change International s velkým úspěchem a aktivním zájmem o soutěžení v proměnách žen a dívek volně navázala na předchozí ročníky soutěže Bomton Cup.

bomtonDo soutěže se celkem přihlásilo na 250 týmů, z nichž 20 postoupilo do semifinálového kola, které proběhlo v měsíci červnu. Finálové klání bude hostit deset finalistů, kteří budou provádět dvě proměny na stejné modelce. Během víkendu 25.–26.9.2009 se uskuteční první proměna, která se ponese v trendech letošního roku, jako jsou tupé střihy, přirozené líčení, teplé odstíny… druhá proměna bude ještě napínavější. Tématem je glamour 20.–30. let 20. století a týmy ji budou provádět přímo v den galavečera. K samotnému hodnocení dojde až těsně před  zahájením galavečera. Vzhledem k tomu, že k určení vítězných výsledků se sčítají body všech kol, resp. všech tří proměn, je jisté, že soutěžící i porotce budou čekat „perné“ chvilky…

Hodnocení proměn zajišťuje odborná porota z řad profesionálů, která je vždy ve stejném složení a zabezpečuje naprosté nezávislé posouzení a spravedlivé bodování. Cenné body však finalisté „nasbírají“ i u mediální poroty a laické poroty. Každý finalista usiluje především o to předvést svoji nejlepší proměnu, a získat tak patřičné renomé a prestiž, kterým se jednoznačně zapíše do povědomí kadeřnického světa. Pro vítěze jsou však připraveny i velmi hodnotné ceny, jako například zahraniční kadeřnická stáž od L´Oréal Professionnel v hodnotě 100000 Kč, elektronika, kosmetika i vouchery na kadeřnické vybavení dle vlastního výběru. Proto stojí za to bojovat doslova do posledního dechu!

FINÁLE A ZÁVĚREČNÝ GALAVEČER

Kde se tedy letošní slavnostní vyhlášení vítězů uskuteční? Bomton studia zvolila tentokrát příjemné prostředí divadla Hybernia v Praze, kde v plném komfortu budou moci diváci sledovat nejen napjaté chvíle finálového klání, ale samozřejmě také bohatý doprovodný program. Ten odstartuje 1. 10. 2009 od 19.00 hod unikátní exteriérovou audiovizuální show „Luminescent Drive“, která se bude konat poprvé v České republice! Nedílnou součástí programu bude také velkolepé vystoupení Artteam Bomton studií.

Atmosféru dotvoří a dobrou náladu zcela jistě navodí i hudba skupiny Toxique, která v poslední době letí jako střela strmě vzhůru. Tato parta v čele se svojí „frontwomankou“, zpěvačkou Klárou Vytiskovou, označuje styl své hudby jako  „retropop progresive soul“, což znamená, že pokud se vám líbí směs divoké a netradiční hudby, určitě nebudete zklamáni.

V rámci galavečera se můžete těšit i na další kadeřnické hvězdy. Francouzští kadeřníci a ambasadoři L´Oréal Professionnel Francie Sergio Vultaggio a Raphael Duprey předvedou vlasovou show inspirovanou podzimní kolekcí L´Oréal Professionnel ROCK&FOLK.

bomtonTaké diváci přítomní na galavečeru budou mít ještě příležitost rozhodnout o Ceně diváků a prostřednictvím sms hlasování posílat hlasy pro svého favorita do posledního okamžiku. Na šťastného výherce čeká atraktivní cena – roční pronájem osobního automobilu.

Vstupenky je možno zakoupit v síti Ticket Art (www.ticketart.cz), cena vstupenek od 390 Kč.

Nenechte si rozhodně ujít výjimečnou událost, která vám ukáže, jak krásná je každá žena. Jste srdečně zváni!