Soutěž je aktivní od 4. 11. 2019 do 22. 12. 2019, soutěžíme celkem 7 týdnů. Několik desítek z vás bude mít opět Vánoce o něco bohatší díky našemu magazínu.

Jak se zapojit a na jaké další výhry se můžete těšit? Veškeré informace o Velké vánoční soutěži najdete ZDE.

Aktuální výhra:

Máte doma malé nadšence, kteří se už nemohou dočkat Ježíška? Ve vánoční soutěži můžete vyhrát Haribo adventní kalendář, který jistě čekání zpříjemní. Každé ze čtyřiadvaceti kouzelných okýnek skrývá sladké překvapení. Potěší vás nejvíce minibalení oblíbených Tropifrutti, Goldbären, Happy cola, ovocných karamelek MAOAM nebo speciální vánoční edice bonbonů ve tvaru sněhuláků, perníčků a dalších vánočních motivů? Radost jistě udělá i Haribo Merry Christmas. V balení, které je dostupné v červené a modré barvě, naleznou malí i velcí milovníci sladkého mix klasických želatinových bonbonů a bonbonů s mléčným polštářkem v rozmanitých ovocných příchutích. Společnost Haribo připravila také speciální edici vánočního balení svých tolik oblíbených želatinových bonbonů s rozmanitými ovocnými příchutěmi v modré variantě Haribo Bunter Wintegruss nebo červenou variantu Haribo Nikolausgruss?  Máte rádi zimu a zimní radovánky? To vás (a především vaše nejmenší) potěší limitovaná edice Haribo Winterhelden. V té na vás čekají bonbony ve tvaru soba, tučňáka, sovy, veverky a ledního medvěda. S touto zimní partou si užijete soustu zábavy a pochutnáte si na ovocných příchutích jahoda, malina, borůvka, pomeranč, citron a ananas. Celkem bude pět z vás moci vyhrát 1x Adventní kalendář Haribo, 1x balení Merry Christmas Haribo, 1x závěsné balení Haribo a 2x balíček Winterhelden Haribo. Cena jednoho balíčku je 430 Kč.

Výhry pro příští týden:

Pro mlsné jazýčky tu máme sladkou výhru. Pět vánočních balíčků Milka, o které soutěžíme, bude obsahovat letoší novinku Milka Xmas box 152g – mix sušenek Milka v dárkovém balení v limitované edici s motivem medvědice Mama Bear nebo dědečka GrandPa, jemné pečivo s čokládou Milka Choco Brownie 150g, populární hvězdičky Milka Choco Minis 150g ve vánočním designu, které v sobě snoubí lahodnou mléčnou náplň a tu nejjemnější čokoládu z alpského mléka a oblíbené oblíbené jemné softíky celomáčené v mléčné čokoládě z alpského mléka s kakaovou náplní Milka Choc&Choc 150 g. 

 
Připraven pro vás máme také poukaz na hodinovou terapii EFT (emotional freedom technique) v hodnotě 1000 Kč. Tato terapie je vhodná pro kohokoliv kdo ve svém životě potřebuje pomoc bourat svá stará přesvědčení a návykové programy. Odstraňuje strachy a negativní emoce, které nás v životě brzdí. Tyto a mnohé další problémy můžete s terapeutkou Annou Paškovou vyřešit už po několika málo sezeních. Více o metodě najdete v našem článku.


V naší soutěži na jednoho šťastlivce čeká také poukaz v hodnotě 1000 Kč na kosmetické procedury dle vlastního výběru ve zbrusu novém netradičním salonu Re: na Pražských Vinohradech. Odborný personál vám dopřeje masku pod oči, zatím co vám vyfouká umyté vlasy. Hned potom se dočkáte skvělého expresního make-upu. Odejdete svěží, odpočatá a perfektně upravená na důležité jednání, pracovní pohovor nebo rande. Více se dozvíte zde.

Reklama