Výhry, o které se soutěžilo poslední týden

Pro mlsné jazýčky tu máme sladkou výhru. Pět vánočních balíčků Milka, o které soutěžíme, bude obsahovat letoší novinku Milka Xmas box 152g – mix sušenek Milka v dárkovém balení v limitované edici s motivem medvědice Mama Bear nebo dědečka GrandPa, jemné pečivo s čokládou Milka Choco Brownie 150g, populární hvězdičky Milka Choco Minis 150g ve vánočním designu, které v sobě snoubí lahodnou mléčnou náplň a tu nejjemnější čokoládu z alpského mléka a oblíbené oblíbené jemné softíky celomáčené v mléčné čokoládě z alpského mléka s kakaovou náplní Milka Choc&Choc 150 g. 

milk.jpg

 
Připraven pro vás máme také poukaz na hodinovou terapii EFT (emotional freedom technique) v hodnotě 1000 Kč. Tato terapie je vhodná pro kohokoliv kdo ve svém životě potřebuje pomoc bourat svá stará přesvědčení a návykové programy. Odstraňuje strachy a negativní emoce, které nás v životě brzdí. Tyto a mnohé další problémy můžete s terapeutkou Annou Paškovou vyřešit už po několika málo sezeních. Více o metodě najdete v našem článku.

5a8acc6593448obrazek.png
V naší soutěži na jednoho šťastlivce čeká také poukaz v hodnotě 1000 Kč na kosmetické procedury dle vlastního výběru ve zbrusu novém netradičním salonu Re: na Pražských Vinohradech. Odborný personál vám dopřeje masku pod oči, zatím co vám vyfouká umyté vlasy. Hned potom se dočkáte skvělého expresního make-upu. Odejdete svěží, odpočatá a perfektně upravená na důležité jednání, pracovní pohovor nebo rande. Více se dozvíte zde.

5d88bb08087daobrazek.png

Balíčky Milka vyhrávají:

  • marketa.konval
  • vmarta
  • xxsumoxx
  • ZUTOJAMA
  • žehlička

Poukaz na hodinovou terapii EFT vyhrává:

  • MarciZ

Poukaz na kosmetické procedury dle vlastního výběru v salonu Re: vyhrává:

  • rkozakova
Reklama