Rozhodněte, která z diskutujících čtenářek získá hodnotnou cenu z naší Velké vánoční soutěže 2010. Hrajeme o fén Braun Satin Color v hodnotě 1.500 korun, kartáč na vlasy a vlasovou kosmetiku Schwartzkopf!

vvs

Velká vánoční soutěž 2010 již skončila. Většinu vítězek jsme vylosovali již na konci loňského roku a mohli jste se s nimi seznámit v článku...

Nyní je na čase, abyste vybraly další vítězku vy samy! Rozhodněte o tom, zda čtenářka Veronika81, která podle našich záznamů v průběhu Velké vánoční soutěže zaznamenala největší množství příspěvků v diskuzích a komentářích, je spamerka?

Jestliže v anketě níže rozhodnete o tom, že Veronika81 není spamerka, získá hodnotnou cenu, fén Braun Satin Color v hodnotě 1.500 korun, kartáč na vlasy a vlasovou kosmetiku Schwartzkopf.

Jestliže rozhodnete o tom, že Veronika81 je spamerka, budeme v příštím týdnu hlasovat o čtenářce, která se umístila na druhé příčce.

Hlasování skončí v pondělí 10. ledna 2010 v 9.00 hodin dopoledne.
Každá registrovaná čtenářka může udělit právě a pouze jeden hlas.

Nebojte, nezapomněli jsme...

Poslední cenu ve Velké vánoční soutěži: Balíčky luxusní kosmetiky Sanoflore, získají dvě čtenářky, které právě vybírá redakční rada. Výsledek se dozvíte již brzy!

Reklama