Přinášíme vám další tři soutěžní příspěvky do erotické valentýnské soutěže. Další vydáme v průběhu dne. Povídky už NEZASÍLEJTE, úvodní kolo skončilo, nezapomeňte do neděle hlasovat!

Povídka č. 7: Ach jo, jak jsem mohla být tak nezodpovědná?
Sedím na gauči a poslouchám smutný písničky a hlavou se mi honí nejkrásnější chvíle mého života… na chvíle s Jirkou, mojí největší láskou. Bohužel to skončilo, Jirka dodělal školu a odjel zpátky domů. Bydlel u nás ve městě na intru. Celá povídka ZDE. 
 

Povídka č. 8: Co zas ta holka provedla!
Jednoho mrazivého rána jsem se rozhodla, že budu vstávat dříve než obvykle, to z většiny bývá v poledne. Podařilo se mi vstát z postele už v deset hodin, a tak jsem si šla udělat snídani, voňavou, med, nakrájet čerstvé pomeranče a uvařila zelený čaj. Všechno by bylo fajn, kdybych si svou nejoblíbenější průsvitnou červenou noční košilku nepokecala medem, a to tedy doslovně. (Jo, když má někdo chuť a touží po medu – po sladkém jak slepice po… a hrabe se v něm lžičkou, a pak nestačí ze lžičky všechno slízat, tak má holt problém). Chtělo se mi brečet… Celá povídka ZDE. 

 
Příběh č.  9: Valentýn po třiceti letech
 Přišla mi pozvánka na sraz spolužáků. „Toto uteklo,“ byla moje první myšlenka. Vůbec nevím, jestli mám jít, plno lidí jsem léta neviděla, co si s nimi budu povídat? Vždyť poslední sraz se konal někdy před pěti lety. Vytáhla jsem staré fotky z gymplu a vzpomínala na jména spolužáků, na to, co každého z nich charakterizovalo a na to, co vše jsme spolu prožili. Byli jsme poměrně stmelená třída, o legraci ani o průšvihy nebyla nouze. No a když se ozvaly některé bývalé spolužačky, bylo rozhodnuto. Celá povídka ZDE. 
 

Vyberte nejlepší povídku! Hlasovat můžete ZDE!

Reklama