Žijeme v 21. století a tak k lásce už ani tolik nepatří milostná psaníčka, jako spíš e-maily a esemesky. Prostě se život tak nějak zrychlil a zmechanizoval, že se kolikrát dříve zamilujeme, než se s dotyčným potkáme v reálu. :-)
Například mobilní telefon se už dnes stal pro nás něčím tak nepostradatelným, že bychom radši z domova odešli bez peněženky nebo ponožek, než bez svého mobilu. Také vás občas napadne, jak jsme to tenkrát před lety dělali, když jsme potřebovali narychlo zrušit schůzku nebo říct, že přijedeme o půl hodiny později? :-)
O mobilní komunikaci, ale také o partnerských vztazích a samozřejmě o Svatém Valentýnu bude také naše nová týdenní soutěž, kterou jsme připravili ve spolupráci s Eurotelem. Velká valentýnská soutěž začíná právě dnes a potrvá do 17. 2. 2003. Každý všední den bude zveřejněna jedna soutěžní otázka, která se bude nějakým způsobem vztahovat k mobilní komunikaci. Pokud se některý den nedostanete k počítači, nic není ztraceno. Otázky můžete odpovědět i zpětně. Nápovědu k jejich správnému vyřešení najdete v článcích na Ženě-in.cz, které budou uveřejněné v příloze "Speciál Valentýn", nebo na stránkách www.mobilgo.cz. Při odpovídání buďte opatrní a než odkliknete svoji volbu, pořádně si to rozmyslete. Jednou již vyplněnou odpověď nelze znova opravit. V pátek vám pak ještě dáme jeden „písemný“ úkol, ale nebojte se, nebude to vůbec složité. :-)

Co můžete ve Velké valentýnské soutěži s Eurotelem vyhrát? 1. – 2. cena je fotoaparát Olympus i-Snap, 3. – 4. cena je radio Eurotel, 5. – 6. cena jsou elegantní dámské hodinky, 7. – 8. cena jsou sportovní sluneční brýle a 9. – 10. cena je deštník. Dalších 5 cen se vybere náhodným losem a čtenářky získají po jednom reklamním tričku.

O tom, kdo vyhrál, se následující týden dozvíte na stránkách Ženy-in.cz a budete si také moci přečíst vítězné příspěvky.

Soutěžit můžete ZDE!

Držíme palce a přejeme krásného Valentýna!
Reklama