Milé ženy-in, tak se zkusím postarat o to, abyste měly v těch čtyřech dnech volna co dělat. Ale aby to bylo opravdu jen příjemné a odpočinkové, nebudete muset počítat ani moc přemýšlet (dneska bych si vážně neodvážila přijít vám na oči s nějakým rébusem nebo matematickou rovnicí :-). Naopak - budete se kochat pohledem na krásné ženy a zajímavé muže!

Ve všech článcích na hlavní straně i v novinkách (prostě to může být úplně všude!) vám poschovávám fotografie deseti francouzských hereček a herců z konkrétních filmů. Někteří jsou notoricky známí, u některých se možná budete muset trochu zamyslet. Vaším úkolem ovšem nebude jen napsat jejich jména, ale i filmy, ze kterých fotky jsou! (jejich české názvy, ne originální)

A protože by to v některých případech bylo opravdu hodně těžké, bude vždycky možné v článku, u kterého bude fotka umístěná, najít neviditelnou nápovědu - jméno filmu. Nápověda se může skrývat pod kterýmkoli slovem článku a můžete ji odhalit jen tak, že na slovo najedete myší. Pak se vám ukáže šipečka nebo ručička a po kliknutí kýžená nápověda. Comprenez-vous? Není ovšem vůbec jisté, že tohle jméno filmu bude patřit k fotce. To už si musíte spárovat samy. Filmy jsou různé - od naprostých vykopávek až po horké novinky. Některé ani nejsou francouzské, vždycky ale jde o francouzské herce.

Takže - je to jasné? Pro jistotu malá rekapitulace (čtení pravidel někdy bývá trochu problém :-)))

1) Prohledáte články a novinky a objevíte deset fotek herců a deset názvů filmů (skrytá neviditelná nápověda, viditelná jen při najetí myší).

2) Přiřadíte herce k filmům. Pokud budou na některé fotce dva herci, chci oba! :-) Takže to pak bude vypadat například takhle: Louis de Funés, Jean Marais - Fantomas. Pro vaši informaci, nastane to ve dvou případech...

3) Hotové dvojice (trojice) herec-film napište (všechny najednou!!) SEM, do tohoto okna, nikoli pod článek! Pod tímhle článkem se jen ptejte na to, co vám nebude jasné nebo chlubte tím, že už máte hotovo.

4) Soutěž začíná dnes (středa) ve 14.00 hodin a končí v pondělí 9. 7. v poledne. Vyhodnocení se ale dozvíte až v úterý ráno, protože v pondělí nebudu mít možnost ho připravit. To snad vydržíte, ne?

Tak si to užijte aspoň tak pěkně, jako jsem si to užila já, když jsem tuhle soutěž připravovala. Francouzská kinematografie totiž vůbec není k zahození!

A o co budete soutěžit? Mám tady pro vás móóc pěknou sadu kosmetiky Dove - tónovací hydratační mléko se třpytivým efektem, tónovací krém na obličej a antiperspirant.

Reklama