Spokojenost testerek
Jak je vidět, novinka od Nivea uspěla na celé čáře. Dokonce testerky ve svých recenzích použily taková spojení jako například „…máte opravdu pocit, že vaše pleť se jako kouzlem mění v hedvábí a jemné linky opravdu mizí“ nebo „ihned při aplikaci se pleť doslova mění pod prsty v hebký samet, který je úžasný na dotyk“, „..toto testování mne na 100 % přesvědčilo, že se toto sérum stane součástí mé každodenní péče o pleť!“.

obrazek.png

Malý zázrak
Testerky se shodují, že jemné vrásky po aplikaci séra pro vyplnění vrásek opravdu mizí, některé ho dokonce označily za malý zázrak. Což je v situaci, kdy každá z testerek má mnoho zkušeností s jinými přípravky, velmi pozitivní.

Náš redakční test si můžete přečíst ZDE: Méně jemných vrásek? To chceme! Pustily jsme se do testování NIVEA Séra pro vyplnění vrásek Q10

Jak byly testerky spokojené se Sérem pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10? Přečtete si jejich recenze. Jsme velmi rádi, že testované sérum vyhovovalo úplně všem osloveným ženám a také, že všechny potvrzují doporučení ostatním ženám.

blobid0.png
Více o testovaném séru najdete na www.nivea.cz

Jednotlivé recenze:

649d3efa73001obrazek.pngKrytí vrásek velmi účinné
Moc děkuji za možnost zjistit, že existuje něco, co opravdu funguje. Velmi šikovná je malá tubička s aplikátorem. Sérum se jednoduše aplikuje a vytvoří právě tolik množství, kolik potřebujeme. Naprosto jednoduše se roztírá, konzistence je skvělá. Po aplikaci se vytvoří hladký film. Napoprvé jsem nevěděla, zda vtírat až do zmizení, ale ihned mi bylo jasné, že celý fígl spočívá právě v tom. Krytí vrásek je velmi účinné, hned se člověk tak nějak vnitřně cítí mnohem lépe. Takže milé dámy, neváhejte a vyzkoušejte.

649d3efdd5299obrazek.pngByla jsem velice spokojená
Sérum mi absolutně vyhovovalo, používala jsem ho vždy po mém ranním a večerním rituálu. Vždy jsem si řádně vyčistila obličej a poté nanesla na čelo a okolí očí. Na čele bylo znatelné, že jsem sérum použila. Krásně se kůže vyhladila a čelo mělo jen lehké vrásky. Používání bylo snadné, lehce se vstřebávalo a také čištění bylo jednouché. Vřele bych doporučila, jen na hlubší vrásky tolik nezabíral. I tak jsem byla velice spokojená. Děkuji.

649d3f01d9f3aobrazek.pngJemné vrásky jsou skutečně vyplněné a opticky zmizí
Sérum se velmi dobře nanáší a rychle vpije do pleti. Nezanechává mastný film. Jemné vrásky jsou skutečně vyplněné a opticky zmizí. Parfemace je příjemná, neutrální. Po 14 dnech užívání je pleť jemná, vypnutá a hydratovaná.

649d3f05009ecobrazek.pngVrásky jsou opravdu méně vidět
Sérum musím moc pochválit. Aplikuje se výborně a krásně voní. Vypadá to, že jsou vrásky opravdu méně vidět. Co jsem ocenila je, že i přes to, že udělá na pleti film, nedrolí se a může se použít pod make-up. Určitě si ho budu kupovat :-)

649d3f07a2d05obrazek.pngVrásky jsou jemně vypnuté
Konzistence séra je úžasná, krásně vypne. Složení séra je velmi jemné a vytvoří jemný hydratační film, téměř okamžitě. Vrásky to jemně vypne a opticky zakryje.

649d3f0a1d427obrazek.pngMalé vrásky byly skoro neznatelné
Byla jsem velmi spokojena s aplikací, která mi umožnila z tuby vytlačit jen tolik séra, kolik jsem právě potřebovala. Konzistence séra byla velmi příjemná, sérum jsem aplikovala nejen na vrásky, ale na celý obličej. Byl viditelně hladší a jemnější, malé vrásky byly skoro neznatelné. Bohužel na mou větší vrásku /mračivku/ na čele bylo i toto sérum krátké. Ale zázraky se nedějí. Za testování děkuji, byla jsem velmi spokojena.

649d3f0d11e83obrazek.pngNa sérum s koenzymem Q10 nedám dopustit a již jsem v drogerii koupila další do zásoby
Sérum s koenzymem Q10 jsem si oblíbila již po prvním použití. Aplikátorem na tubičce jsem nanesla potřebné množství kolem očí a na čelo. Jemně vmasírovala a jako první mě uchvátila nemastná konzistence a jemná vůně. Pleť byla vláčná, hydratovaná. Po několika minutách přišla na řadu kontrola. U běžných krémů jsem už ani nevěděla, že jsem něco použila, ale u séra od Nivei jsem, stále cítila nejen vůni, ale i uvolnění a jemný film. Po 14denním používání na sérum s koenzymem Q10 nedám dopustit a již jsem v drogerii koupila další do zásoby. Se sérem jsem naprosto spokojená, vyhovuje mi a doporučuji!

649d3f0f7cde4obrazek.pngDelší používání skutečně zlepšuje viditelnost vrásek a hebkost pleti nemá konkurenci
Sérum je velmi příjemné a krásně se nanáší. Stačí opravdu malé množství séra. (Nepoužívala jsem ale k rozetření silikonový aplikátor. Ale to považuji za nepodstatný detail.) Ihned při aplikaci se pleť doslova mění pod prsty v hebký samet, který je úžasný na dotyk. Sérum jemně a příjemně voní, nedráždí oči a máte opravdu pocit, že vaše pleť se jako kouzlem mění v hedvábí a jemné linky opravdu mizí. Delší používání skutečně zlepšuje viditelnost vrásek a hebkost pleti nemá konkurenci. Nemůžete samozřejmě sice čekat, že se jako mávnutím kouzelné hůlky zbavíte okamžitě hlubokých vrásek… Ale jinak je toto sérum opravdu malý zázrak. A toto testování mne na 100 % přesvědčilo, že se toto sérum stane součástí mé každodenní péče o pleť.

649d3f129efe7obrazek.pngDávám této novince velké plus a doporučuji
Ani bych to nenazvala sérum, spíše hustý výživný krém, který nádherně hydratuje, vyplní jemné vrásky a poradí si poměrně rychle s kruhy pod očima. Líbí se mi snadná aplikace, kdy si vymáčknu jen to množství, které potřebuji, bez kontaminace zbytku tuby. Dávám této novince velké plus a doporučuji.

649d3f15484ceobrazek.pngZaznamenala jsem méně viditelné jemné vrásky, což mi během dne dodává více sebevědomí
Sérum Q10 Power jsem si okamžitě oblíbila, používám ho ráno při každodenním rituálu před odchodem do práce. I večer před nočním rituálem péče o plet. Textura séra mi vyhovuje, i když mám smíšenou plet. Zaznamenala jsem méně viditelné jemné vrásky, což mi během dne dodává více sebevědomí, cítím se mladší, a to mi zaručuje dobrou náladu celý den. Zároveň také používám Nivea Q10 oční krém již nějakou dobu, se kterým jsem také velmi spokojená.

649d3e975f27eobrazek.png

Děkujeme testerkám za jejich recenze, které jsou v podstatě totožné s našimi redakčními. Více najdete na www.nivea.cz

Jaké je Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10, které měly možnost testovat oslovené ženy?
Experti značky NIVEA představují produkt, který se dá označit za revoluční, pokud jde o vymazání vrásek. Jde o Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10, jež zajistí přirozeně krásnou a zdravě vypadající pleť hned ve dvou rovinách.

649d3f4d293e8obrazek.png

Už pět minut po aplikaci séra uvidíte první výsledek. Účinné složení totiž vytvoří na povrchu pleti jemný hydratační film, který jemné linky a vrásky opticky zakryje. Po dvou týdnech používání jsou už viditelně vyhlazené a vyplněné a po čtyřech týdnech poctivé aplikace jsou i hluboké a nepoddajné vrásky redukované o 50 %.

Účinné složení
Jak je možné, že sérum docílí takových výsledků? Odpovědí je jeho složení s koenzymem Q10. Jde o molekulu rozpustnou v tucích, která pomáhá zvrátit příznaky stárnutí buněk, omlazuje je a zlepšuje jejich kondici. Chrání je i proti působení škodlivých volných radikálů. Kromě koenzymu Q10 jsou ve složení zastoupeny také Bioxifill peptidy, což jsou řetězce aminokyselin, jež stimulují tvorbu kolagenu a pomáhají vyhladit vrásky na všech úrovních.

Jak sérum používat?
Do své každodenní rutiny v péči o pleť sérum zařadíte velice jednoduše. Na vyčištěnou pleť nejprve nanesete denní krém, ideálně Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 Power od NIVEA. Následně použijte sérum. Z tubičky vytlačíte malé množství séra a rozetřete je rovnoměrně pomocí silikonového aplikátoru na vrásky na čele, kolem očí, nosu a rtů. Pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti můžete sérum použít i na celý obličej. Speciální složení proniká do horních vrstev epidermis, kde stimuluje produkci kolagenu a pomáhá bojovat proti vráskám zevnitř. Sérum používejte ráno i večer.

649d3f61c504cobrazek.png

Naše články, které vás možná budou také inspirovat:Reklama