Včerejším polednem byla skončena dlouhodobá soutěž "Věrnost se vyplatí aneb Bohaté Vánoce se Žena-in.cz". Až do pozdních večerních hodin tým ve složení Krize, Marty a Capy vyhodnocoval a prověřoval výherce. V průběhu večera jste mohli zaznamenat změny v pořadí, jak se statistiky prověřovaly a opravovaly. Ty co vidíte teď, jsou konečné a definitivní.

 

Než se dostanu k výhercům, ještě bych rád shrnul některé nešvary, za které jsme potenciální výherce diskvalifikovali. Předem upozorňujeme, že výsledky jsou již neměnné a za svými zjištěními si stojíme.

Diskvalifikovali jsme Denisu Radovou, která si činila nárok na nejvíce bodů za jeden den. Problém byl v tom, že v tom dni, za který by vyhrála, odeslala neuvěřitelné množství pohlednic na jeden a ten stejný e-mail v neuvěřitelně krátkých intervalech. Navíc její spamování bylo obecně známo a naší kontrolou potvrzeno.

Dále jsme ze soutěže vyloučili "zsoku". Ta pochopila, že na porodnici.com se dá nahrabat spousta bodů. Díky těmto "nesmyslným" bodům by vyhrála soutěž o nejlepší výsledek v jednom týdnu. Osobně jsem si vyzkoušel klikat na ty odkazy jako ona a ujistil jsem se, že jí v žádném případě nešlo o to, si něco přečíst.

A nakonec jsem si nechal to nejméně příjemné. Rozhodli jsme se "Borovskému" neuznat bonusy za přivedené nové uživatele. S ohledem na to, že se nedomníváme, že celou akci produkoval, jsme se dohodli na tom, že mu někdo provedl medvědí službu.  Z ostatních soutěží proto nebyl vyřazen.

Nicků, co by si zasloužili diskvalifikaci, byla celá řada, nebyl však důvod je prověřovat.

 

VYHODNOCENÍ:

 

10. cenu tedy Úklidový balíček Cif a Domestos získává "Fifinka". Náš server zaznamenal, že v průběhu soutěže byla na serveru přítomna ve 101 dnech. Skončila sice na 6. místě, ale protože ti nad ní získali vyšší cenu, je její.

 

9. cenu prací přípravek Persil na jeden rok získává "Gabi1" Za jeden den získala 4 374 bodů, což byl velmi slušný výkon. Prostě se ukázalo že když to na člověka přijde, kecá a kecá a kecá...

 

8. cena Vánoční balíček od firmy Soare Sekt obsahuje: láhev luxusního šumivého vína Freixenet Carta Nevada, láhev luxusního šumivého vína Freixenet Cordon, láhev Sauvignon Blanc z kolekce vín Alfons Mucha, láhev Cabernet Sauvignon z kolekce vín Alfons Mucha, láhev vermutu Garrone bianco, láhev vermutu Garrone Cherry získala "Křečkomyš". Její celkový počet bodů 5 743 byl přesným průměrem. Být průměrný se prostě někdy vyplatí.

 

7. cena Luxusní kosmetický balíček od Coty Beauty značka Pierre Cardin obsahuje: Vůně BLEU MARINE, Eau de parfum 30 ml, deodorant a sprchový gel. Tu vyhrál "Borovsky". Přepokládáme, že cenu nevyplácá na sebe, ale že ji jako správný chlap daruje nějaké potenciální čtenářce Ženy-in. Jinak za udržování víkendového provozu děkujeme.

 

6. cena  11dílná sada hrnců Tescoma Prima poputuje za "maki" 26 432 bodů za jeden týden bez švindlování je úctyhodný výkon...

 

5. cenu dámské kolo Prime Lady od Author převezme milovnice kreslených panenek k zulíbání a majitelka obrovské sbírky fotoalb hezky setříděných "Ginile". Budiž jí přáno a všem škarohlídům, co její sbírku nepovažují za umění, posíláme kyselou rybičku.

 

4. cenu hry od Cenega pro celou rodinu: Versailles 2, Vietcong, Tomb Raider The Angel Of Darkness, Fire Department, Hugo Mořská Zvířátka si doma užije "Andula". Podle kuloárních zpráv ji sice pak pár týdnů na Ženě-in neuvidíme, ale i tak jí výhru přejeme.

 

3. cena spotřebič od Electroluxu dle vlastniho výběru: Pračka EWS 1045, Myčka ESF 6121, Chladnička ERB2623 skončí nejspíše v domácnosti Ťapiny. Výběr necháme na ní a doufáme, že se nám svěří.

 

2. cena zájezd na ostrov Gran Canaria od Canaria Travel do apartmánů La Colina pro dvě osoby vyhrála Haninka. Přivedla pět nových kamarádek a jsme zvědaví, kterou z nich sebou vezme.

 

 

A teď by asi měly znít fanfáry. Na webu je neumíme vykouzlit ve správný čas.

Kdo vyhrál, už asi víte. Statistiky už od pozdního večera nelžou.

 

1. cenu 30 000 korun českých v hotovosti převezme z rukou zástupce redakce Landriel.. My k tomu nemáme co dodat. Snad pouze gratulaci.

 

 

Soutěž skončila, za pár dní zmizí i odkaz z hlavní stránky. Všem, kteří se čestně zúčastnili, děkujeme, protože svůj účel tato soutěž z velké části splnila. Nebyla bez chybiček, ale jsme o mnoho zkušenější. V nejbližší době nic podobného neplánujeme. Ale napřesrok ... kdo ví.

 

Všem vítězům gratulujeme, všem poraženým (zdráhám se to slovo použít), kteří výsledky vezmou beze zloby na prstech i v myšlenkách, patří náš vděk. Snažili jsme se rozhodovat spravedlivě a kontrolovat pečlivě. Mezi vítězi, jak sami vidíte, se neusadili žádní "cizáci", ale samé známé tváře.

 

Zbývá mi vyhlášení soutěže družstev.

 

Soutěž družstev i po vyloučení nicku "szoka" vyhrála s přehledem skupina nazvaná dle oblíbené diskuse "Café Louvre". Prémii na 3 500 Kč osobně předáme po domluvě se zakladatelkou družstva Kubikm, která jako externí spolupracovník redakce byla z hlavních soutěží vyloučena.

 

Maily výhercům budou rozeslány až ráno. Nyní již nezbývá energie a jasný rozum.

Berte ohled na to, že tento článek neprošel rukama korektorky, a proto se v něm může vyskytovat výrazně zvýšený počet hrubých chyb. Obsah snad i je přebyje :-) Nedostatek obrázků bude také doplněn po ránu, ale o estetický dojem dnes snad nejde. Krásný den i zbytek dnů dokonce roku přeje za redakci

   
Reklama