Celý týden od 27. června do 1. července můžete soutěžit o krásné kosmetické ceny od firmy VICHY! Každý den vylosujeme jednu výherkyni, v pátek potom hlavní výherkyni celé soutěže!

Chcete vyhrát účinnou a luxusní kosmetiku od firmy VICHY? Připravili jsme si pro vás soutěž, ve které každý den můžete vyhrát! Stačí najít všechny ukryté obrázky...

Ceny v soutěži...

Od pondělí 27. 6. až do pátku 1. 7. 2011 můžete získat jeden z pěti zpevňujících nočních krémů proti vráskám Vichy Liftactiv s technologií Derm Source a LiftactivCxP vyhlazující péči proti vráskám v očním okolí, cena balíčku je 1.230 korun!

vichy

A to není všechno!

CENA PRO CELKOVOU VÝHERKYNI

Pokud alespoň ve třech dnech naleznete všechny ukryté obrázky, máte šanci získat hlavní výhru, totiž luxusní vůni O de l´Orangerie 75 ml v hodnotě 1.600 korun!

Pravidla

Každé kolo soutěže bude vyhlášeno zvlášť novinkou a pokaždé budete hledat jiný obrázek.

První část soutěže začíná v pondělí v 8.00 hodin a končí tentýž den ve 23.00 hodin - výherkyni se dozvíte během následujícího dne. Takto bude postupně startovat a končit soutěž i v průběhu dalších dnů, kromě pátku. Páteční kolo pak začne v 8.00 hodin dopoledne a skončí v 15.00. Ještě v pátek odpoledne se dozvíte jeho vítězku a také výherkyni hlavní ceny.

K účasti v soutěži musíte být aktuálně přihlášená a mít vyplněné údaje nutné k soutěžení (viz odkaz v pravé liště po přihlášení).

PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ!