První výherní týden velké soutěže "Věrnost se vyplatí aneb Bohaté vánoce se Žena-in.cz" je za námi.

Dlouhodobá soutěž pokračuje. Tímto zveřejněním jsou však známi výherci soutěže týdenní, kde o vítězích rozhodoval počet bodů získaných za uplynulý týden. Do počtu bodů se nezapočítávaly bonusy za přivedené nové čtenářky. Výhrou je balíček od firmy Kotex, obsahující menstruační tampóny různých druhů.

Zde je pořadí prvních deseti výherkyň:

1.  8988.0 Landriel nejčastěji: Přečtení diskuse
2.  8495.0 cernoskaj nejčastěji: Porodnice
3.  6397.0 Haninka nejčastěji: Úvodní stránka
4.  5373.25 Evík nejčastěji: Přečtení diskuse
5.  4641.5 Fifinka nejčastěji: Přečtení diskuse
6.  4296.0 hašlerka nejčastěji: Přečtení osobní diskuse
7.  4211.0 Janet nejčastěji: Porodnice
8.  4128.0 Dickie nejčastěji: Přečtení osobní diskuse
9.  3772.0 Týna nejčastěji: Přečtení osobní diskuse
10. 3511.75 Ťapina nejčastěji: Přečtení diskuse
11. 3459.0 Kájina nejčastěji: Přečtení osobní diskuse

Vidíte správně, seznam neobsahuje 10 položek, ale 11. A dvě jsou zvýrazněné. Podrobnou kontrolou jsme došli k závěru, že způsob jakým body získala "cernoskaj" je krajně podezřelý. S ohledem na presumpci neviny jsme ji požádali o vyjádření. Vzhledem k tomu, že do doby uzávěrky vydání neodpověděla a protože jí dáváme šanci vysvětlit to, jak ke svým bodům přišla, je v pořadí uvedena. V případě, že nám to nevysvětlí, budou jí odebrány všechny body za 1. týden a cenu získá 11. v pořadí.

Podrobnosti jejího "případu" budou zveřejněny v okamžiku, kdy nám neposkytne nějaké logické vysvětlení.

To smutné mám tedy  za sebou. Výherkyním gratulujeme a těšíme se na souboj v průběhu tohoto týdne - zvláště zda Landriel udrží nasazené tempo a bude opět mezi výherkyněmi cen pro tento týden.

Tento týden se hraje o cenu, kterou darovalo vydavatelství Portál. Jedná se o knihu partnerských testů. Kniha psychotestů III od Gilles Azzopardi (pozn. redakce: v nejbližších dnech přineseme v našem magazínu malou recenzi a ukázku, tak se těšte!)obsahuje postup, jak si spočítat svůj sexuální kvocient, jak vypočítat svůj kvocient věrnosti a další...
V redakci jsme se pobavili a věříme, že se pobavíte i vy. I tento týden rozhodne počet nasbíraných bodů. Příště však již zaznamenáte změnu a nepůjde jen o hmotné ceny, ale i o bonus ve formě bodíků do dlouhodobé soutěže.

Zajímavosti ze zákulisí:

  • Díky soutěži k nám bylo minulý týden zaregistrováno přibližně 200 nových uživatelek. Žádné z nich se zatím nepodařilo splnit limit k tomu, aby body za ní byly kamarádce skutečně připsány. Je však možné, že v době, kdy tento článek čtete, je již tato informace minulostí. Počet bodů, který musí nově registrovaná čtenářka získat, aby její přítelkyně získala bonus nezveřejním...
  • Víkendový dvojnásobný bonus za aktivitu se v pořadí projevil a významně s ním zamíchal. Věrné víkendové čtenářky jistě potvrdí, že tu o tomto víkendu bylo živo více, než je obvyklé.
  • Počet nových diskusí jde do desítek. Redakce tedy brzy zavede nový systém pro diskuse a neaktivní budou mizet z hlavní nabídky. Nyní se dolaďují pravidla a koncem týdne dojde k programování. Snad již příští týden...
  • Na chatech se ztrojnásobil provoz oproti období před soutěží.
  • Fórum Žena-in zažilo nejhorší spam od doby redesignu serveru

Krásný soutěžní týden vám všem a sobě co nejméně práce přeje:

 

 

             
Reklama