Také máte pocit, že všechny vaše kamarádky jsou těhotné, a ty, které nejsou, tak se o to snaží a těší se na miminko? Jen u nás v redakci se za 7 let, co www.zena-in.cz funguje, narodilo našim redaktorkám šest dětí a jedno je nyní na cestě…

 

V současné době se opravdu rodí hodně dětí… a pro maminky, které rády chodí na internet, jsme na Žena-in připravili krásnou soutěž. Chceme jim udělat radost, do soutěže jsme od našich spolupracujících klientů získali opravdu pěkné dárky.

 

Budeme moc rádi, když nám po skončení soutěže výherkyně pošlou fotografie svých dětí s dárky, o fotografie se s vámi podělíme – zpracujeme článek.

 

Tato soutěž má dvě části, první úkol musíte splnit do 16. 9. Odpovědět správně na zadanou otázku. Dne 16. 9. se zobrazí druhá část soutěže – druhé kolo, kde se otázka změní. Soutěž trvá do 30. 9. Vyhrát mohou jen ti soutěžící, kteří odpoví správně v obou kolech.

  

Co můžete vyhrát? Tyto výhry určitě potěší vaše dítě!

 

- elektronickou chůvičku od Philips Avent SCD 499 v hodnotě 5000 Kč

- 2 sedátka od miminka po batole od Fischer Price

- 1 krásný kolotoč nad postýlku s noční lampičkou od Fischer Price

- hračky od Fischer Price – 2 housenky a 2 kalkulačky

- 5 kosmetických balíčků pro miminko od značky Johnsons baby

 

Elektronická chůva, jednoduché řešení pro moderní rodiče

Digitální elektronická chůva přináší do života rodičů naprostý klid a svobodu. Soukromí je zaručeno oběma směry – ať už rodiče poslouchají své dítě nebo jej uklidňují pomocí funkce zpětné komunikace, chůva si automaticky vybere některý ze 120 bezpečných kanálů. Venkovní dosah přístroje je až 300 metrů.

 

Sedátko od miminka po batole. Je to sedátko, které unese váhu až 18 kg. Tři různé pozice umožňují přizpůsobit lehátko stupni vývoje dítěte v prvním roce života. Lehátko se navíc lehce, uklidňujícím způsobem pohupuje a je na něm připevněná brázdička s hrajícími hračkami veselých barev vyrobených z materiálu, který mohou strkat děti do pusy, kousat do něj. Sedátko je velmi pohodlné.

 

Kolotoč nad postýlkou – medvědí motýlci

Vaše maličké se vydá do světa snů uspokojené něžnými ukolébavkami a světlohrou jemných tvarů promítaných na strop s pocitem, že díky tomuto jemnému světýlku není nikdy samo. Tento pohyblivý kolotoč s látkovými hračkami, které se pohybují nad hlavou dítěte, je nejlepší pomocník při rozvíjení zrakového vnímání. Až bude dítě větší, můžete používat kolotoč jako lampičku. 

 

Učíme se říkanky – mluvící housenka

Kamarádka housenka přečte dětem říkanky. Jakmile knížku děti otevřou, obrázky jim ožijí v ruce. Budou si s dětmi povídat, učit nová slovíčka, slovní spojení, naučí je poznávat barvy. Pomocí písniček a říkanek se děti seznámí s prvními písmenky a čísly. Každý obrázek v knížce děti potěší.

 

Mluvící kalkulačka CalcuBot

Nová mluvící kalkulačka pomůže už předškolním dětem zábavnou formou proniknout do tolik lákavého světa čísel a ukáže jim, že počítání je vlastně zábava. Učí děti sčítat a odčítat a zároveň si s nimi hraje třeba na školu. Za správné výpočty je radostně pochválí. Pro malé školáky kalkulačka představuje veselý způsob, jak si poradit s matematikou.

 

Chcete tyto hezké dárečky vyhrát?

 

Zapojte se do naší soutěže a nezapomeňte, že soutěž má 2 kola!

 

Soutěž druhé kolo najdete ZDE

 

Pokud jste nová čtenářka, nezapomeňte, že se musíte nejprve zaregistrovat, abychom věděli, komu máme případnou výhru zaslat!