Milé čtenářky,
všem Vám přejeme krásný a šťastný nový rok a věříme, že i letos u nás najdete informace, které hledáte! Jsme rádi, že se podílíte na vydání a posíláte nám zajímavé příspěvky a náměty na články. Moc si toho vážíme! :-) Pro všechny dotazy a náměty jsme tu pro vás denně na adrese redakce@zena-in.cz

Po Novém roce se můžete těšit na novou image hlavní strany magazínu. Doufáme, že zpřehlední stránky a bude se Vám líbit tak jako nám.

Naše Velká vánoční soutěže pokračuje. Ale Vánoce jsme nechali v roce 2006 a díváme se před sebe. Hned u palců u nohou máme dva krásné zimní měsíce a pak už na nás zaťuká jaro. Dny se prodlouží, sukně zkrátí a teplých slupek oblečení ubude. Budeme chtít vypadat skvěle!

Máme pro Vás spoustu tipů, jak na to. V lednu na Vás čeká příloha o zdravém životním stylu a o hubnutí. Povídat si budeme o znovuzískání kondice po Vánocích a Silvestru, představíme Vám nenáročná cvičení pro různé svalové partie, rozjedeme fitness poradnu. 

Chcete trošku zhubnout a hlavně získat dobrou kondici? Potřebuje pořádnou motivaci? Pak možná právě Vás vybereme pro dlouhodobý projekt, který Vám osobně přinese pravidelné tréninky pod vedením trenéra, pitný i stravovací režim! Více o něm se dozvíte brzy na hlavní straně magazínu. Tak nás sledujte :-).

A teď jedna změna ve VVS:
V rámci Velké vánoční soutěže jste získali za návštěvu vánoční přílohy dvojnásobek bodů - teď už máme co se týče Vánoc na rok vystaráno, takže dvojnásobek bodů se přesunuje k těm nejžhavějším informacím - tedy do přílohy o hubnutí a kondici! Zde se Vám budou načítat až do 15.1., kdy soutěž končí.

Držíme Vám palce!

Reklama