Společnost HARIBO připravila jedinečnou soutěž o tablety od společnosti  Lenovo. Kromě těchto lákavých výher se mohou soutěžící těšit rovněž na ceny od společnosti HARIBO. Stačí si ve vybraných řetězcích zakoupit jakékoliv produkty HARIBO nebo MAOAM v celkové hodnotě minimálně 99,- Kč. Účtenku z nákupu je nutné následně zaregistrovat na internetových stránkách www.haribo-soutez.cz/soutez a odpovědět na soutěžní otázku.

HariboSoutěž bude probíhat v pravidelných kolech napříč vybranými obchodními řetězci. V každém kole se hraje o 2 hlavni ceny tablety od Lenovo a o 35 dalších cen od společnosti HARIBO. Každou účtenku se soutěžním nákupem v hodnotě minimálně 99 Kč bude možné registrovat pouze jednou. Soutěžit lze opakovaně, ale pokaždé s novou účtenkou se soutěžním nákupem.

„Jsme velice rádi, že i letos nabídneme našim zákazníkům spotřebitelskou soutěž,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Pro účastníky všech věkových kategorií, kteří se do soutěže zapojí, jsou připraveny hodnotné výhry jako například tablety Lenovo nebo další zajímavé výhry od společnosti HARIBO,“ dodává Rostislav Němec.

Haribo

Soutěž bude probíhat v několika na sebe navazujících kolech. Výherci budou zveřejněni druhý den po skončení konkrétního soutěžního kola na internetových stránkách http://www.haribo-soutez.cz/vyherci/. Účtenku se soutěžním nákupem, obsahujícím výrobky HARIBO nebo MAOAM v celkové hodnotě minimálně 99 Kč, je nutné zaregistrovat na internetových stránkách http://www.haribo-soutez.cz/registrace-nakupu/, do elektronického formuláře zadat datum nákupu, čas nákupu a číslo účtenky. Následně je důležité odpovědět na soutěžní otázku pro aktuální kolo.

Haribo

Reklama