Milé čtenářky,

není to tak dávno, kdy tady proběhla víkendová soutěž s recepty na konkrétní suroviny. Přišlo nám jich spousta a většina byla velmi inspirativní!

 

Proto jsme se rozhodli připravit soutěž s delším časovým trváním a nabídnout jako cenu dárek do kuchyně a dalším dvěma výherkyním knihu o dietě s recepty.

 

Pravidla soutěže:
Z níže uvedených surovin vytvořte recept na skvělou pochutinu. Může jít o studenou i teplou kuchyni, fantazii se meze nekladou. Podmínkou je použití všech vyjmenovaných surovin s možností dodat si jakékoli další!
Je to snadné! V jednom bodě navíc máte i možnost výběru.

 

Soutěžní suroviny:

Lilek

Kokos (možno strouhaný sušený i čerstvý celý) nebo avokádo

Kuřecí maso (výběr dle libosti)

 

V receptu nezapomeňte na výčet všech Vašich surovin a dalších ingrediencí a na postup přípravy pokrmu. Fotografie vítáme!

Recepty budeme postupně na magazínu uveřejňovat.

 

Svůj recept (případně i s fotografiemi – což zvlášť oceníme – redakce i čtenářky) zašlete na adresu redakce@zena-in.cz s heslem SOUTĚŽNÍ RECEPT do 30. září 2006. Soutěž vyhodnotíme v prvním říjnovém týdnu.

 

Vyhodnocovat soutěž bude redakce a proti jejímu rozhodnutí není odvolání. Postupovat budeme tak, že vybereme deset top receptů, z nichž vylosujeme výherkyni. Pak vezmeme všechny zúčastněné (mimo hlavní výherkyni) a vylosujeme 2 čtenářky, které získají knihu o dietě s recepty.


Těšíme se na Vaše skvostné recepty a přejeme hodně štěstí!

Reklama