Značka Reebok představuje běžecké boty Fast Flexweave, které disponují revoluční technologií Flexweave. Ta našla dokonalou rovnováhu mezi lehkostí, odolností, střihem a stabilitou. Tyto boty můžete nyní s námi vyhrát! 
5adef3e0b77adobrazek.jpg
 
Model Fast Flexweave byl stvořen pro rychlost. Ideální je na všechny druhy dynamických a výbušných tréninků. Materiál Flexweave je konstruován z prvků ve tvaru osmičky a umožňuje zkombinovat zdánlivě nesourodé vlastnosti – boty jsou ve špičce flexibilní, ve středu nabízejí oporu a celkově jsou velmi prodyšné. To vše s volnočasovým designem, který nemusel obětovat atraktivní vzhled na úkor výkonu.
 
Boty stvořené pro rychlost:
 5adef3d61416dobrazek.jpg
1. Prodyšné a flexibilní: díky materiálu Flexweave vám sednou, jako kdyby byly ušity na míru; nebudou vás nijak omezovat.

2. Odolné a stabilní: ve středu nohy poskytují ochranu i oporu.

3. Precizní tlumení: technologie mapující tlak nohy při došlapu zaručuje, že se běžcům dostane stability tam, kde ji potřebují, a flexibility, kde ji očekávají.

Materiál Flexweave je od letošního roku využíván nejen ve sportovní obuvi, ale také ve volnočasové kolekci Classics. Reebok Fast Flexweave zakoupíte v eshopu reebok.cz za 2 699 Kč.

Reebok Run Crew: běhejte, testujte - kde si boty můžete vyzkoušet najdete v našem článku zde (klikněte). 

Pro více informací sledujte:

Více informací o botách Fast Flexweave naleznete zde.

Soutěž o boty a soutěžní otázky najdete na této stráce v rubrice soutěže. 

Nezapomeňte, že pro zapojení do soutěže musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená, ve svém profilu musíte mít vyplněné kontaktní údaje, abychom vám mohli poslat informaci o výhře a samotnou výhru.

5adef3ad84c08obrazek.jpg