Trendy v líčení – hity letošního léta!

V nadcházející letní sezóně budete určitě „in“, pokud zvolíte jeden ze dvou stylů líčení a účesu vyhovující nejlépe vašemu typu a vkusu. Dva hlavní trendy současné módy jsou „country styl“ a „nuda styl".  Líčení a účes je přitom potřeba přizpůsobit vašemu stylu oblékání.

Pokud se cítíte spíše country, určitě nezapomeňte na klobouk a kovbojské boty. Řasy zvýrazněte a pečlivě prokartáčujte. Make-up volte v barvě bronzové, bez ohledu na typ pleti. Pomohou vám samoopalovací krémy.
Rty zvýrazněte trampskou písní.

Pokud jste typ spíše přírodní, doporučujeme si přes léto nechat zarůst lýtka. Kdo je odvážný, může si nechat zarůst i nehty. Na obličej nic nenanášejte! Výhodou je, že máte-li být co nejpřirozenější, nepotřebujete moc doplňků. Kůže navíc není na škodu.

Nebojte se nic, pro naši velkou soutěž vám přece jen představíme i pár skutečných hitů, ale nejprve to proložíme pravidly.

 

Pravidla soutěže

Zašlete nám dvě fotografie jednoho obličeje. Nalíčeného a nenalíčeného. Jak to celé pojmete, je na vás. Bude to vtip? Večerní líčení? Extravagantní? Karnevalové? Stylové? Všední líčení do práce? Na léto k plavkám? Jak se chopíte této šance, když tu můžete mít obličej jen jednou? Na to se všichni moc těšíme! Hodnotit budeme také to, jak se podařila samotná fotografie.
Soutěž končí 20.6. 2007.

 

Je nám vlastně jedno, jestli někdo fotí váš obličej nebo jestli vy jste nalíčila jiný obličej, a ten fotíte. Dokonce to může být i mužský obličej! A to se vyplatí! :-)

 

FOTOGRAFIE VKLÁDEJTE SEM!

 

 

A na závěr skutečné hity pro letošní letní sezonu:

Styly převažují skutečně dva - romantický a retro. První styl je charakteristický jemnými pastelovými tóny v líčení, určitě nic nezkazíte zlatou. K romantickému stylu patří rovné vlasy a jemné doplňky (např. korálky).

 

Retro styl poskytuje návrat do šedesátých let. Umělé řasy, natupírované vlasy, porcelánové tvářenky. Oči zvýrazněte linkami. Kouřový nádech v kontrastu s bílou pletí zapůsobí! Doplňky by měly být nápadné, výrazné. Určitě využijte vlasové stuhy!

 

Na léto se určitě šikne tzv. nahé líčení. Stačí místo rtěnky použít pouze lesk, vnitřní stranu spodního víčka projasnit bílou linkou, řasy zvýraznit řasenkou s co nejpřirozenější barvou. Pokud budete zvýrazňovat obočí, použijte tužku v barvě vlasů.

 

Tak neváhejte! Ať už zvolíte jakékoli líčení, budeme se na ně moc těšit!