Společnost HARIBO přichystala pro rok 2013 největší launch za posledních několik let, jenž je primárně zaměřen na novinku společnosti HARIBO - HARIBO Funny Cubes. Cukrovinky s ovocnou příchutí Funny Cubes je možno zakoupit v obchodní síti od začátku měsíce dubna. Společnost HARIBO podporuje uvedení novinky na trh formou rozličných marketingových aktivit. V období od 1.června do 12.července 2013 připravila i  velkou  spotřebitelskou  soutěž o 42 automobilů značky Opel Meriva a další věcné ceny od ostatních sponzorů, jako například Fotoaparáty Canon či mnoho her od značky DINO. V uvedeném období se milovníci sladkostí mohou zapojit do soutěže zakoupením balíčku bonbonů HARIBO Funny Cubes a jednoho libovolného výrobku od značky HARIBO či MAOAM a poslat soutěžní SMS  či vyplni t formulář na soutěžním internetovém portálu.

Haribo

„Jsme rádi, že formou právě takové zábavné spotřebitelské soutěže o hodnotné ceny můžeme jednak podpořit novinku HARIBO Funny Cubes, která je v dosavadním portfoliu HARIBO jedinečná svou koncepcí, a jednak potěšit i stávající a potenciální zákazníky,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Malí i velcí účastníci soutěže se mohou těšit na mnoho motivujících hodnotných cen v podobě osobního automobilu značky Opel Meriva, fotoaparátu Canon či her od společnosti DINO,“ dodává Rostislav Němec.

V rámci spotřebitelské soutěže HARIBO, která bude součástí kampaně na novinku HARIBO Funny Cubes, se bude soutěžit o 42 automobilů.

Každý, kdo zakoupí jeden balíček bonbonů HARIBO Funny Cubes a libovolný další produkt značky HARIBO nebo MAOAM, má možnost zapojit se do soutěže zasláním SMS nebo vyplněním formuláře na internetových stránkách. Soutěž bude probíhat ve dvou kolech, ve hře bude vždy 21 soutěžících.

Výběr soutěžících bude probíhat dle předem notářsky ověřených pravidel. Každý vybraný soutěžící se bude moci pokusit strefit z příslušné vzdálenosti do pootevřeného okénka osobního automobilu značky Opel Meriva.  V případě, že se nestrefí žádný ze soutěžících, zkrátí se vzdálenost hodu a na základě rozstřelu, vyhrává automobil už jen jeden soutěžící. Kromě možnosti výhry hlavní ceny jsou do soutěže zařazeny i další hodnotné ceny.Haribo

Více informací k soutěži naleznete na www.haribo-soutez.cz nebo www.haribo-sutaz.sk.

Reklama