nejen pozornost mužů, ale i jídlo, a to je horší. „Není pomalu den, aby mi nějaké to jídlo na nich nepřistálo. Jsou jako magnet“. Posteskla si s humorem čtenářka s nickem Kytinkak

Přeji nádherné ráno a všem ženám velkého poprsí pevné zdravíčko.

Jak jsem spokojená se svými ňadry?

Já vím, že jsme ženy, co chtějí velká prsa a ženy co malá. Já tedy ve velkých nic nevidím, protože je mám. 75-F. Musím říci, že nosit se s tím je opravdu někdy otravné. Už jen kvůli tomu, že mi dost často bolí záda a věřím, že je to tou váhou. Nebo chci nějakou pěknou halenku, šaty a musím říci, že hodně kvůli poprsí věci nedopnu. A to mě tedy hodně štve.

Nebo já nevím, jak jiné ženy, ale velká prsa přitahují cokoliv z jídla, není pomalu den, aby mi nějaké to jídlo na nich nepřistálo. Oni jsou jako magnetJ)). Pak že jsou jen čuňata děti, a to si dávám opravdu pozor J).

Co bych na nich eventuálně změnila?

Určitě vzhled a velikost. Ono už po té 40 není co obdivovat. Jsou dost povislá a velká, že se mi nelíbí. Kdybych měla určitě korunky navíc, myslím, že bych se plastické operace nebála. Mám pár kamarádek, co si operací prošly a jsou opravdu moc spokojené. Je pravda, že to chvilinku bolí, ale čas rány zahojí. Tak proč ne. Určitě bych jí podstoupila už kvůli zdraví a také kvůli sama sobě. Já sama musím být spokojená a být šťastná. Ale věřím, že bych podporu mého manžela měla. Ono když jste oblečená tak to vypadá přitahujíc, ale jak se člověk svlékne, už obdivovat není co.

Měla jsem někdy ze svých prsů mindrák?

Měla, a ne jednou. Moje zaměstnání je práce s muži a ono, když Vám stále čučí do výstřihu a mají připomínku tipu máte rozepnuté knoflíčky, nebo, jdou vám na vandr apod. je někdy opravdu na skácení. A to píšu slušné, někdy zaslechnu i takové, co mě docela vyvedou s míry. Prostě zlaté 1J.

Byla jsem už na mamografu? Proč?

Na vyšetření mamografem jsem byla, když mi bylo 40, teď mě to čeká zase za rok. Byla to preventivní prohlídka, kterou využívá gynekologie v rámci hrazení pojišťovnou. Myslím, že je dobře, že to pojišťovna hradí, jinak věřím tomu, že by se mnoho bulek přehlédlo. Já se přiznám, že nejsem tip, abych se každý den prohlížela v zrcadle a kontrolovala. A jestli jsou takové ženy vůbec jim toto prohlížení nemám za zlé, naopak, jen chválím. Jsem laidák, já vím. Ale ono je někdy lepší nic nepitvat.

Všem ženám přeji takové poprsí, které bude její chloubou a bude s ním opravdu spokojená.

Kytinkak

Máte pravdu s tím „pitváním“. Samovyštřování prsů mi přijde diskutabilní. Vy se spokojíte, že jste nic nenehmatala a přitom můžete mít v prsu nádor, který má jen několik milimetrů. Ten objeví jen mamograf. Některé ženy (patřím k nim i já) mají strukturovanou žlázu a nějaké bulky nebo hrbolky si nahmatáte vždy. To byste musela běhat na mamo každý měsíc.

Vaše čtenářka Kytinkak

Napíšete nám také něco k dnešnímu tématu, milé ženy-in? Jste spokojená s tím, jaká máte prsa? Chtěla byste jiná? Menší, větší, pevnější? Podstoupila byste kvůli tomu plastickou operaci?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama