Jarními soutěžemi, hledáním pokladů, tvorbou a hrou na pohádkové farmě vás provede Jarka Rychterová, zpěvačka a moderátorka rádia JUNIOR Český Rozhlas, a také veselé písničky z pokladnice pohádek i slavností. Písničky a dobrá nálada rozveselí dospělé i děti.
5ab22bbbd90d3obrazek.png

 

NA FARMĚ
Nejmenší návštěvníci budou moci hřebelcovat pohádkové koníky, omývat prasátka nebo krmit slepičky. Malí zahradní architekti ale i maminky a babičky si pro radost vytvoří vlastní jarní zahrádky. Dospělí a milovníci selfíček se vyfotí v Jarním foto-koutku v obřím vejci.
5ab22be092e3dobrazek.png
 
Součástí Farmy bude i hledání velikonočního pokladu v kouzelných pytlích s pšenicí a senem s farmářkou, která hodným napoví. Ti, kteří rádi tvoří, ocení jarní dílnu, ze které si odnesou krásné jarní dekorace pro svůj domov. Rodiny s dětmi si vyzkouší, jak zvládnou podojit kravku v životní velikosti, nebo zda-li dokáží plstit jarní maňásky a motivy jako naše babičky a prababičky. 5ab22bcb39b30obrazek.png
 
Ani milovníci kvízů nezůstanou ochuzeni, řemeslné hádanky z dob minulých jsou opravdovou hádankářskou lahůdkou. Přijďte se bavit a skotačit do OC Letňany.
 
Koncepci akce a veškerou produkci zajistil pro OC Letňany tým Creative World Holešovice.
5ab22ba7b7b38obrazek.png
 
www.creativeworld.cz
 
 

Reklama