Co potřebujete? Trochu fantazie, špetku kreativity, kopu dobré nálady a… nové laky na nehty od miss sporty! Co vytvoříte? Neobyčejné drápky plné barev, francouzskou manikúru, nebo zkrátka jen zdravě vypadající nehty.

 

Miss sporty nabízí přes 50 různých laků - od barevných přes třpytivé, rychleschnoucí, až po ty pečující.Takže ať jste jakkoliv náročné, z této nabídky si určitě vyberete J.

 

Lasting Colour:

Ať si na sebe vezmete cokoliv, perfektně namalované nehty vždy podtrhnou a zdokonalí každý look. Nové dlouhotrvající laky na nehty Lasting Colour od miss sporty mají vylepšenou strukturu, díky níž vydrží krásné barvy až celých 7 dní! Tajemstvím tohoto laku je navíc schopnost udržet si svůj lesk. Stačí jen přetřít nehty kapesníkem nebo kouskem látky a ve chvilce budou opět zářit. Ale když se vás budou ptát na to tajemství, neprozrazujte J. Na výběr máte celkem z 26 odstínů, takže se určitě pokaždé trefíte do vašeho aktuálního outfitu.

 

Twinkle French Manicure

Francouzská manikúra je klasika, která se hodí ke všemu. Ale není to  trochu nudaJ? Miss sporty doplňuje svou sestavu o laky, s nimiž oslníte každého kluka v okolí! Obsahují totiž drobné zářivé třpytečky, které se lesknou z každého úhlu pohledu. Skvělá vychytávka na rande i večerní párty! Pro ty, které ale stále dávají přednost klasice, zůstala zachována i obvyklá řada francouzské manikúry.  

 

Rychleschnoucí laky

Párty začíná za deset minut, ale ještě nebyl čas barevně sladit nehty s oblečením… Někdy zkrátka nemáte čas věnovat úpravě nehtů takovou pozornost. Ale přesto chcete, aby vaše drápky vypadaly senzačně. Pak sáhněte po rychleschnoucích lacích od miss sporty. Můžete vybírat mezi klasickými laky Quick Shine, nebo laky obohacenými o třpytky Twinkle Shine. Během pár minutek budou i vaše nehty skvěle vystylované. A párty může začít!  

 

Péče o nehty

Důležitou součástí manikúry je samozřejmě také péče o nehty. Nezapomeňte i jí věnovat dostatečnou pozornost. Současná řada péče o nehty obsahuje Vrchní lak, Podkladový lak a Zpevňovač. Nyní k nim přibude ještě Vitamin koktejl, který dodá vašim nehtům všechny potřebné vitaminy, a Vybělovač, s nímž získají nehty přirozený a čistý vzhled. Všechny laky jsou ukryté v nových cool obalech. Podle obrázku na víčku lehce poznáte, k čemu je který lak určen (zkuste hádat, na co odkazuje třeba obrázek sněhové vločky J).

 

Nehtové ozdoby

Co by to bylo za „velkou nehtovou show“, kdyby chyběly nehtové ozdoby. Miss sporty samozřejmě myslí i na ně! Jsou pro vás připraveny tři druhy platíček s 32 samolepkami. To už je pořádná příležitost k vyřádění se J.

 

Odlakovač

Kde jsou laky na nehty, tam nesmí chybět ani odlakovač. Zpevňující odlakovač na nehty od miss sporty obsahuje vitamin B5 a proteiny. Navíc má vybělující složení a dobře odlakovává i tmavé odstíny laků.

 

 

 

 

Zapojte svou fantazii a vyzkoušejte nové laky na nehty od miss sporty.

Velké nehtová show může začít!

 

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

 

Lasting Colour                                    dlouhotrvající laky na nehty

  26 odstínů

  45 Kč / 55 Sk

 

Twinkle French Manicure       3 klasické laky + 1 bílý lak na konečky       

3 laky se třpytkami + promočně 1 bílý lak na konečky (duben - květen 2008)

45 Kč / 55 Sk

 

Twinkle Shine a Quick Shine rychleschnoucí laky na nehty

                                                           14 odstínů

řada Twinkle Shine je obohacena o třpytky

                                                           45 Kč / 55 Sk

 

Péče o nehty                                      celkem 5 laků (Vrchní lak, Podkladový lak, Zpevňovač a nově Vitamin koktejl a Vybělovač)

 

 

Nehtové ozdoby                                 3 druhy platíček, každé s 32 samolepkami

39 Kč / 49 Sk (od dubna do května 2008 k nákupu libovolného laku miss sporty nehtové ozdoby jen za 10 Kč / 10 Sk)

                                                          

Odlakovač                                          zpevňující odlakovač s vitaminem B5 a proteiny

                                                           39 Kč / 49 Sk

 

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz

 

Reklama