Pokaždé, když končí prázdniny, divím se, jak to uteklo. Divila jsem se stejně i v době, kdy jsem ještě byla malá holka a dva volné měsíce jsem si jak se patří užívala. Dodnes si vzpomínám na ten nádherný pocit, když jsem si 30. června odnášela ze školy vysvědčení a přede mnou byly ty úžasné, skvělé a hlavně celé prázdniny. Jenže to prostě pokaždé nějak rychle uteklo.

 

Když jsme na začátku července vyhlašovali Velkou letní soutěž, která Vám měla posloužit jako zdroj zábavy a také jako možnost vyhrát nějakou zajímavou cenu, říkali jsme si – jéje, celých osm týdnů! A najednou je to pryč. Děti si užívají poslední volné dny a my už se pomalu chystáme na nájezdy na papírnictví a hlavně mobilizujeme své rodičovské síly na nadcházející školní rok.

 

Ti z Vás, kteří soutěžili, mají ale začátek školního roku přece jen trošku zpestřený. Čím? Čekáním na to, zda se štěstěna z Velké letní soutěže neusměje právě na ně.

 

No, ještě to bude trošku napínavé. Kdo vyhraje 20 000 Kč? Zájezd na Kanárské ostrovy? Digitální fotoaparát či mlsání od Puriny pro svého čtyřnohého miláčka v hodnotě 1 000 Kč? Jste zvědaví? Věřím, že ano. Vše se dozvíte 15. 9., kdy budou všichni vítězové slavnostně vyhlášeni! A kdo ví? Třeba to tentokrát budete právě Vy!

 

Ale již v tuto chvíli Velká letní soutěž své výherce má. V osmi týdenních a dvou měsíčních soutěžích už někteří z Vás vyhráli! A kdo byli ti šťastní?

Týdenní soutěž – kosmetický balíček
  1. týden - Killer Queen
  2. týden - Ajiiii
  3. týden - pavlistranska
  4. týden - Hanďule
  5. týden - elephant
  6. týden - evelyn
  7. týden - neildlo
  8. týden - ssssaimon

Měsíční soutěžpoukázka na spodní prádlo Triumph v hodnotě 3 000 Kč.
Výherkyně poukázku obdrží až po ukončení celé soutěže.
  červenec - roubík
  srpen - broucek.l

 

Pokud jste se v rámci Velké letní soutěže zúčastnili i našich fotosoutěží, máte možnost ještě do 4. 9. vyměnit své fotografie, pokud ty Vaše nesplňují kriteria daná v pravidlech. Na mysli máme především fotosoutěž s názvem Žena-in je s vámi všude. Zde došlo ze strany některých z Vás k nepochopení pravidel a vkládali jste tak fotografie, které jsme nemohli uznat. Takže připomínáme: fotosoutěž Žena-in je s vámi všude je založena na tom, že sem budete vkládat fotografie, na kterých jste Vy s logem Žena-in.cz. Logo si můžete vytisknout na soutěžní stránce, či vyrobit sami, důležitá je ale Vaše přítomnost na fotografii. Prosíme – nevkládejte fotky svých dětí, manželů, pejsků, kaprů, ledniček…. Tyto fotografie budou ze soutěže vyřazeny a Vy tak ztratíte bonusové body, které by Vám mohly přinést štěstí při závěrečném losování o hlavní cenu 20 000 Kč.

Takže – fotky můžete měnit ještě do 4. 9. včetně, a pak již bude celá Velká letní soutěž definitivně ukončena.

Pokud jste i Vy sbírali písmenka a bonusové body za fotosoutěže a splněné týdny, těšte se na 15. 9., kdy se dozvíte, kdo je šťastným výhercem.

Velká letní soutěž tedy zdárně spěje ke svému konci. Nebuďte ale smutní… I na podzim se můžete těšit na zajímavé soutěžení a skvělé ceny. Více ale zatím v tuto chvíli neprozradíme.

Úspěšný začátek dalšího školního roku a trošku toho štěstíčka při losování Velké letní soutěže Vám všem přeje   

 

 

Reklama