Užijte si léto s námi, dokud je ještě tady – zúčastněte se naší soutěže a můžete vyhrát prima cenu!

Vypravila jste se letos na Madagaskar, ale Vaši známí už všechny fotografie viděli? Historky už slyšeli stokrát? My ještě ne a jsme moc zvědaví! Byla jste na chaloupce v Krkonoších? Určitě tam bylo báječně! Napište nám a pošlete fotky! Pochlubte se v kategorii Nejhezčí dovolená!

Váš muž si konečně po mnoha letech intenzivní práce v zaměstnání vzal děti sám na 14 dní na dovolenou a vám a vaší kamarádce zaplatil na stejně dlouhou dobu pobyt u moře? Vyfoťte nám tu dokonale empatickou bytost!

Horké letní dny vybízejí k erotickým radovánkám. Všichni chodí oblečeni jen sporadicky, snědý muž v metru se na vás víc než mile usmál a vy jste konečně zažila tu pravou sexuální bouři! Pochlubte se i Ženě-in!

Předposlední kategorie je určena těm, kteří se zajímají o svůj rodokmen, shromažďují v rodině fotografie a podobizny předků, informace o jejich životě, zaměstnání, stěhování. Je mezi nimi nějaká známá osobnost? Jakou nejstarší osobu máte na portrétu nebo fotografii? Naskenujte ji a pochlubte se! Kdo pošle nejstarší podobiznu nebo fotografii příbuzného?

Poslední kategorie je pro všechny, kteří mají doma nějakého zvířecího miláčka. Pochlubte se, jak se mu u vás daří!

Chlubit se můžete až do 15. září!

A jak to funguje? Jen kliknete na vybranou kategorii a vložíte text nebo fotku. Když to pošlete do redakční pošty, taky to tam najdeme :-).

A co můžete získat za to, že se s námi podělíte o zajímavé zážitky a fotografie?

Především budete hlavní vítěze vybírat sami v anketě. Ti, co získají nejvíce hlasů, obdrží v rámci každé kategorie:

První místo – 1000 Kč
Druhé místo – cestovní žehlička Philips 
Třetí místo –  vůni Kylie Minogue Darling, Esprit nebo Celine Dion

Tak se budeme těšit!

VSTUP DO SOUTĚŽE