Uteklo to, co říkáte? Prázdniny se již nachylují ke svému konci a stejně tak je na tom i naše Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II.

 

Od začátku července jste měly možnost soutěžit o skvělé ceny. Ale co to říkáme, „měly“. Ještě stále máte. I tento týden můžete získat všechna písmenka a tím se zařadit do slosování o 20 000 Kč. Skutečně. I v případě, že jste byla celé léto pryč a dostala jste se na náš magazín až dnes, máte stále šanci tuto finanční částku získat. Stačí, když se vám podaří nasbírat všech 28 písmenek, abyste splnila týdenní limit. Tím získáváte i šanci vyhrát kosmetický balíček.

 

A která čtenářka byla vylosována v týdenní soutěži za uplynulý týden? Tramtadadá… kosmetický dáreček získává čtenářka s nickem neildlo.

Srdečně gratulujeme!

 

A vy ostatní – pusťte se do toho. Kromě hlavní výhry 20 000 Kč je ve hře ještě zájezd pro dvě osoby v hodnotě 30 000 Kč na Kanárské ostrovy, poukázka v hodnotě 3 000 Kč na luxusní spodní prádlo Triumph, digitální fotoaparát, mlsání pro vaše čtyřnohé miláčky od Puriny za 1 000 Kč, a nechybí ani poslední kosmetický balíček.

 

Pokud jste ještě nevložily své fotografie do soutěžních fotoalb, napravte to. Vložená fotka vám znásobuje šanci na hlavní výhru. Přečtěte si nejdříve ale pečlivě pravidla fotosoutěží.

 

Přejeme vám všem hodně štěstí v posledním soutěžním týdnu.

 

Velká letní soutěž

Pravidla k Velké letní soutěži

Kdo již vyhrál ve Velké letní soutěži

 

Reklama