Dnes je pátek a já doufám, že rozhodně nebude nešťastným dnem pro ty, které se rozhodnou plnit úkoly v naší Velké jarní soutěži o úžasné ceny. Tím spíš, že začínají třináctkou. Zahoďte pověrčivost a pojďte do toho, ceny čekají.

n

Úkol č. 13

určitě vyvrátí všechny dosavadní pověry o tom, že třináctka je nešťastné číslo. Vám může přinést jen samá pozitiva. Za prvé: až přečtete všechny dnešní články (včetně komerčních), což je důležitou podmínkou soutěžení, budete bohatší o spoustu nových informací: např. nakouknete do soukromí některým partnerským vztahům, dozvíte se, jak na vlhkost v bytě, co na sebe na jaře a co uvařit o víkendu dobrého. Zkrátka, budete zase o něco moudřejší, krásnější, a vzdělanější. Za druhé:  až odhlasujete ve všech dnešních anketách, dozvíte se, jestli se v názorech shodnete s ostatními čtenářkami a hlavně: úspěšně splníte úkol číslo 13 a na vaše konto přibude další důležitý bod.

Úkol č. 14

Jistě jste si všimly, že součástí dnešního vydání je test, který má prověřit vaše znalosti o barvách. Ničeho se nebojte a vrhněte se do odpovědí na 20 otázek. Získáte přehled, pobavíte se a budete o další bod bohatší, pokud odpovíte správně na všech 20 otázek. To jsme na vás hodní, co?

Úkol č. 15

V každém pátečním vydání pro vás máme překvapení. Napovím vám, že se skrývá v rubrice Horoskopy. Zeptejte se hvězd, jak se vám bude dařit v příštím týdnu. Vyhledejte své znamení, a přečtěte si, co vás čeká a nemine. Pokud nebudou vaše vyhlídky zrovna růžové, neklesejte na mysli, neboť získáni dalšího bodu vám určitě vykouzlí úsměv na tváři.    

Držíme vám všechny palce v plnění úkolů

Pokud jste u nás poprvé, prostudujte si pečlivě pravidla velké jarní soutěže. Klikněte ZDE

Dnešní i předchozí úkoly najdete ZDE

Reklama