Ačkoliv se vám to možná nezdá, za chvíli je tady jaro. Slunce začne konečně trochu hřát a jarní příroda vás bude lákat k výletům po krajích českých a moravských, do přírody, za památkami a historií. Ať už pojedete s rodinou, nebo s přítelem či s kamarády, určitě nám dáte za pravdu, že nejlépe se cestuje autem. A když je to auto nové, pohodlné, spolehlivé a ještě k tou krásné, pak už je vlastně jedno, kam vyrazíte. :-)
Že takové nemáte? My vám ho sice nedáme, ale v případě, že se zúčastníte naší VELKÉ AUTOMOBILOVÉ SOUTĚŽE, můžete vyhrát zapůjčení nového vozu Ford Fiesta na celý víkend a k tomu ještě 100 litrů benzínu! Ani pokud nedosáhnete hned na první cenu, nemusíte být smutní. Na mnohé z vás ještě čeká spousta krásných cen, které do soutěže – stejně jako poukázku na benzín – věnuje Shell.
Soutěž začíná dnes a potrvá až do konce února 2003. A co musíte pro získání ceny udělat? Napsat svůj příspěvek do speciální diskusní sekce s názvem „Vyhrajte 100 litrů paliva (a další zajímavé dárky) od Shell a víkend s novým Fordem Fiesta“. Nemusíte být žádní spisovatelé, ale zkuste povolit otěže své fantazii, třeba za pomoci partnera nebo dalších členů rodiny. Automobilový víkend a hezké ceny za to stojí! Soutěžní příspěvek by měl být zajímavý či vtipný příběh na téma „Žena a automobil“ (vaše řidičské příběhy, motoristické příběhy vašich známých, jak jste kupovali auto atd.…). Délka příspěvku je omezená, měla by mít maximálně 2000 znaků.
Výherce vybere porota složená ze zástupců redakce Žena-in a společností Ford a Shell, která bude rozhodovat na základě zajímavosti a vtipnosti příspěvku. Vítězný příspěvek bude samozřejmě publikován na stránkách Ženy-in.cz, stejně jako kompletní seznam výherců.
A teď to hlavní – o co bude soutěžit? Hlavními cenami jsou 100 litrů paliva od společnosti Shell a zapůjčení nového Fordu Fiesta na jeden víkend (termín půjčení si výherce osobně předem domluví, možnost zapůjčení vozu platí do konce října 2003). Dalšími výhrami jsou předměty ze SMART katalogu Shell: zahradní gril, Scrabble, Lego čerpací stanice Shell, poukázka v hodnotě 500 Kč do parfumerie Fann, poukázka do restaurace Hacienda Mexikana, 2 poukázky na činoherní představení Národního divadla, volejbalový míč, tričko, CD Helena Vondráčková, retro hrníček Shell a přívěsek na klíče se žetonem do nákupního košíku.

Soutěžit můžete ZDE.