Velikonoce jsou svátky jara a k jaru patří květiny. Už máte možná představu, jakou si uděláte velikonoční výzdobu, aby váš byt nebo dům zářil jarní optimistickou náladou? Pokud ne, přijměte od nás malou inspiraci.

velikonoce

Ať už Velikonoce prožíváte jakkoliv, o veselou a milou velikonoční výzdobu se určitě nepřipravíte. Většina z nás přinejmenším umyla okna, vyprala záclony a na parapety postavila květináčky s barevnými primulkami, nebo osením zdobeným malovanými kraslicemi. Proč ne, ale jde to i jinak. Tyto krásné jarní svátky jsou i časem návštěv, a vy se budete možná chtít blýsknout něčím opravdu originálním.

velikonoce

Přinášíme vám pár tipů, jak si velikonočně vyzdobit byt. Navštívila jsem naši známou floristku Ivanu Barahonovou, která nám připravila pár velikonočních dekorací pro inspiraci.

velikonoce

Možná vás některá chytne za srdce a vy si zkusíte sama naaranžovat jednoduchou velikonoční vazbu z květin, vyrobit krásně barevný věneček připomínající ptačí hnízdo, nebo si jen drobnými ozdůbkami přikrášlíte květináč.

velikonoce

Čtěte také

Reklama